0
Aranżacja szarej łazienki z białą ceramiką

Aranżacja szarej łazienki z białą ceramiką

Szarość w nowoczesnym wydaniu? Ten odcień, dzięki swojej neutralnej tonacji, wnosi do pomieszczenia spokój, a jednocześnie dodaje nieco odwagi. Jeśli szukasz inspiracji na łazienkowe wnętrze, sięgnij po nasz projekt z wykorzystaniem płytek imitujących kamień.

Płytki imitujące kamień - synonim nowoczesności

Szare płytki imitujące kamień to elegancja sama w sobie. Ich wykorzystanie w łazience daje wrażenie bardziej zwartej i jednolitej przestrzeni oraz stwarza możliwość komponowania unikatowej gry światła i cieni. W tej aranżacji w całości postawiliśmy na płytki z kolekcji Journey od Ceramiche Piemme, których połączenie nadaje przestrzeni dynamiczności. Journey Lomond, Journey Otta Mat i Journey Otta Silk to baza całego pomieszczenia. Estetycznym dodatkiem stały się płytki Flute Otta i Otta Scratch o trójwymiarowej powierzchni, dzięki czemu przełamaliśmy monotonię jednego odcienia. Aby jeszcze bardziej podbić piękno kamiennych płytek, wybraliśmy oświetlenie od marki Aio. Kinkiet Ronda Wall M Black i lampy sufitowe Volar 1 Black to nowoczesny wyróżnik całego wnętrza.

Dodatki w szarej łazience - postaw na biel

W tym projekcie postawiliśmy się na białą ceramikę łazienkową. Umywalkę wolnostojącą Alia Snow White Mat Emporia połączyliśmy z wiszącą miską WC Rimless oraz bidetem wiszący PRO marki Laufen. Do klasycznej kolekcji dołączyliśmy czarną armaturę łazienkową w postaci podtynkowych baterii łazienkowych z zestawem natryskowym. Do nich z kolei dobraliśmy czarne drzwi prysznicowe, które tworzą intymną strefę, dzięki ukrytej wnęce. Ostatnim elementem projektu jest lustro na całej wysokości ściany, podbite oświetleniem LED.

Spodobała Ci się nasza aranżacja? Zainspiruj się i odwiedź nasz sklep internetowy, gdzie znajdziesz wszystko, co potrzebne do stworzenia wymarzonej łazienki.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone