0
aranżacja łazienki XRock Grey

Aranżacja szarej matowej łazienki

Poszukujesz inspiracji, która pozwoli Ci urządzić szarą, matową łazienkę? Spójrz na naszą aranżację, w której połączyliśmy różne formy i wykończenia. Monumentalny kamień, przytulne drewno i inspirowane XX wiecznym designem kafle, w połączeniu ze sobą pozwoliły nam stworzyć wnętrze, od którego ciężko jest oderwać wzrok. Przyjrzyj się uważnie, a zauważysz niesamowite struktury, które zabiorą Cię w podróż do wielu zakątków natury. Odważ się wyrazić siebie i wykorzystaj nasz projekt do stworzenia swojej modnej łazienki 2021.

Szare matowe płytki do łazienki – nie bój się eksperymentować z różnymi formami

W naszej aranżacji na pierwszy plan wysuwa się estetyka matowej szarości. Jest ona zasługą wielkoformatowych płyt inspirowanych wyglądem kamienia, Imola X-Rock. By nadać szarej, matowej łazience nieco przytulności, dopełniliśmy ją drewnopodobnym gresem Tablero Cream od polskiego producenta Ceramica Limone. Obecny jest on w strefie prysznica, stanowiąc dekoratorski duet z kamienną mozaiką w formie ceramiki, Imola Mk.X-Rock G Mosaico. Trzecią, wyróżnioną przez nas stylistyką jest głęboka, polerowana czerń. Dodaje ona charakteru całej aranżacji, dodatkowo stanowiąc nawiązanie do ostrych rysów użytej przez nas armatury. Jest to także doskonały kontrast dla intensywnej bieli ceramiki.

Łazienka z okrągłym lustrem – postaw na inspirujące dodatki

Chcąc utrzymać nasz projekt w nowoczesnym duchu, zdecydowaliśmy się wykorzystać w nim ciekawą ceramikę i armaturę. W naszej łazience stanęła więc kabina prysznicowa walk-in, o charakterystycznych, czarnych profilach. Jej wnętrze wyposażyliśmy monochromatycznym zestawem prysznicowym. Tuż obok, na obudowanym polerowanymi cegiełkami blacie, swoje miejsce znalazła Umywalka Nablatowa Okrągła Artis 41794301, Villeroy&Boch, wraz z czarną baterią wolnostojącą. Jasną biel do naszego projektu wprowadza także zestaw Miska Wisząca Bezkołnierzowa Avento + Deska Wolnoopadająca, Villeroy&Boch. Uwagę przykuwa także duże, okrągłe lustro w czarnej ramie, które zachęca wręcz do przeglądania się w nim.

Czeka Cię remont łazienki? Zobacz naszą aranżację szarej matowej łazienki i zaprojektuj swój funkcjonalny salon kąpielowy.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone