0
01-aranzacja-lazienki-sunset-saloni

Aranżacja z białymi płytkami łazienkowymi 3D

Łazienka w bieli? Nie musi być monotonna! Spójrz na naszą propozycję. Zaciekawił Cię? Dzięki przełamaniu jednolitej barwy trójwymiarowym efektem oraz zastosowaniem kafli w stylu retro nasza aranżacja zyskała niepowtarzalnego rysu. Klimat minionych lat postanowiliśmy przywołać także za pomocą płytek w stylu lastryko. Klasyczny wystrój z płytkami białymi 3D, może wyglądać zjawiskowo. Odważ się spróbować czegoś nowego i czerp inspirację projektu wnętrza SUNSET SALONI.

Płytki 3Dłazienka marzeń jest w Twoim zasięgu

Patrząc na nasz projekt pierwszym, na co zapewne zwróciłeś uwagę, są kafle z postarzaną powierzchnią Play Oxide Jade włoskiego producenta ABK. To one są odpowiedzialne za przełamanie jednobarwnej aranżacji. Ich zastosowanie pozwoliło nam także na podkreślenie urody armatury łazienkowej. Spoglądając uważniej, z pewnością zauważysz płytki łazienkowe 3D z kolekcji Sunset, Saloni, zastosowanie przez nas na ścianie w okolicy wanny. Powstały dzięki nim rysunek wypukłej siatki, dodaje dynamiczności naszej aranżacji. Trzecim użytym wzornictwem jest lastryko. W tym projekcie postawiliśmy na jego subtelną odsłonę w odcieniach szarości - płytkę podłogową Timeless Ceppo Di Grey.

Płytki 3D do łazienki – odśwież jej wnętrze za pomocą subtelnej trójwymiarowości

Z czym połączyć płytki 3D w łazience? My postawiliśmy na klasykę w odświeżonej formie. Zastosowane przez nas płytki w odcieniach zieleni i niebieskości świetnie sprawdziły się w roli piedestału dla owalnej wanny wolnostojącej Wika 160x70 oraz umywalki nablatowej o tym samym kształcie. Mocny akcent w łazience tworzy czarna armatura oraz lustro w czarnej ramie o eliptycznym kształcie.
Chcesz odświeżyć swoją łazienkę? Zainspiruj się naszym pomysłem i stwórz sobie wymarzone wnętrze z białymi płytkami 3D.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone