0
01-aranzacja-lazienki-krakow-rock-salt

Aranżacja z płytkami ala sól kamienna

Kamienne wnętrze w zupełnie nowym wydaniu? Poznaj aranżację łazienki z płytkami ala sól kamienna ROCK SALT. W tym projekcie stawiamy na ciekawe, awangardowe formy. Sam przyznaj - od tak niezwykłego pomysłu aż ciężko odwrócić wzrok.

Łazienka - sól kamienna na ścianie? Tylko w postaci płytek ceramicznych

Estetyka kamiennych bloków była inspiracją dla twórców kolekcji Rock Salt od włoskiej marki Cerim. Wyjątkowe wzornictwo minerału spodobało się nam tak bardzo, że postanowiliśmy wykorzystać je w całym pomieszczeniu, tworząc projekt w stylu „total look”. By powierzchnia nie była zbyt przytłaczająca, zdecydowaliśmy się wykreować na ścianie załamania w części umywalkowej, podbite dodatkowo odpowiednim oświetleniem. Dzięki niemu uwydatniła się także niezwykła struktura kafli – chropowatość i nieregularności, które przywodzą na myśl naturalny kamień. Oryginalne wzornictwo płytek ala sól kamienna zdecydowaliśmy się dopełnić równie ciekawą armaturą i nawiązującymi do natury dodatkami. Biel, czerń, drewno i kamień to motywy, które doskonale sprawdziły się w roli ozdoby wnętrza, łącząc estetykę z funkcjonalnością.

Awangarda w łazience mile widziana - płytki ala sól kamienna

W naszym projekcie, oprócz charakterystycznej okładziny ścian i podłóg w postaci płytek ala sól kamienna, intryguje także niecodzienna armatura. Z pewnością zawiesiłeś wzrok na niekonwencjonalnych umywalkach w postaci kamiennych łupków. By stworzyć z nimi komplet, wybraliśmy podtynkową dwuotworową baterię umywalkową Grohe Plus. Za blat posłużyła nam drewniana deska o naturalnym zakończeniu – jej czarne nogi współgrają z otoczeniem dzięki wysokiemu grzejnikowi Vertline VC. Biały akcent w naszej aranżacji jest zasługą miski WC Ilbagnoalessi One oraz bidetu podwieszanego Alessi. Kolekcja ta z pewnością zwraca uwagę swoim kulistym kształtem, dodając pomieszczeniu modernistycznej nuty.
Jesteś fanem nieszablonowych wnętrz? Zainspiruj się naszą aranżacją łazienki z płytkami ala sól kamienna i stwórz swoją wymarzoną łazienkę.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone