0

Baterie bidetowe

(175 produktów)
Bateria do bidetu to bardzo ważny element, który zdecydowanie ułatwia codzienną higienę intymną. Odpowiednio dopasowana sprawi, że korzystanie z niej nie będzie sprawiać żadnych kłopotów. Podobnie jak w przypadku innych typów armatury, tak i baterie bidetowe dostępne w Viverto.pl wyróżniają się niebanalnym designem oraz sporym wyborem spośród wielu różnych modeli. Wolisz tradycyjną, stojącą wersję czy może podtynkową, ze słuchawką prysznicową? Przejrzyj kategorię i zdecyduj!
Bateria Bidetowa Suit U A42494EXP Vitra VITRA
Super cena

Bateria Bidetowa Suit U A42494EXP Vitra VITRA

1039.00PLN / szt 457.00PLN / szt
zostało:42szt
Bateria Bidetowa Z/K QLine A40777EXP Vitra
Super cena

Bateria Bidetowa Z/K Q-Line A40777EXP Vitra

699.00PLN / szt 325.00PLN / szt
zostało:41szt
Bateria Bidetowa Nest A42302EXP VITRA
Super cena

Bateria Bidetowa Nest A42302EXP VITRA

859.00PLN / szt 412.00PLN / szt
5.00(1)
zostało:34szt
Bateria Bidetowa Flo S A41943EXP VITRA
Super cena

Bateria Bidetowa Flo S A41943EXP VITRA

649.00PLN / szt 339.00PLN / szt
zostało:26szt
Bateria Bidetowa Root R A42724EXP Vitra

Bateria Bidetowa Root R A42724EXP Vitra

511.34PLN / szt
W MAGAZYNIE
Bateria Bidetowa XLine A42323EXP VITRA
Super cena

Bateria Bidetowa X-Line A42323EXP VITRA

512.00PLN / szt 333.00PLN / szt
zostało:8szt
Bateria Bidetowa Origin Copper A4255926 Vitra
Darmowa dostawa
Bateria Bidetowa, Rozmiar M Allure Brilliant 23117000 Grohe
Super cena
Bateria Bidetowa Pi Chrom AREX.1204CR Excellent
Promocja-15%Darmowa dostawa

Bateria Bidetowa Pi Chrom AREX.1204CR Excellent

445.00PLN / szt 379.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Bateria Bidetowa Nest A42302EXP Vitra  OUTLET
OUTLET
Bateria Bidetowa Minimax S A41988EXP Vitra
Darmowa dostawa

Bateria bidetowa – jaką wybrać?

Wybór baterii bidetowej powinien opierać się głównie na stopniu jej użyteczności, jednak równie ważne są kwestie estetyczne. Armatura musi być spójna z wystrojem łazienki oraz pasować do ceramiki. Na szczęście w ofercie producentów znajdziemy dużo różnych modeli, co wynika głównie z faktu, że coraz większą popularnością cieszą się same bidety. Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze baterii do bidetu?

Różne rodzaje baterii bidetowych

Najczęściej spotyka się baterie sztorcowe (stojące), które montuje się bezpośrednio w specjalnym otworze przygotowanym w bidecie. To rozwiązanie zarówno praktyczne, jak i estetyczne, ponieważ wybór tego rodzaju baterii jest bardzo zróżnicowany.

Specjalnym typem baterii stojących są bidetowe baterie wolnostojące. Montowane są obok bidetu, bezpośrednio w podłodze. To rozwiązanie przeznaczone jest przede wszystkim do nowoczesnych, designerskich wnętrz, a bateria taka doskonale współgra z innymi wolnostojącymi bateriami, np. wannowymi. Armatura wolnostojąca wygląda pięknie, ale jest także bardzo droga.

Innym rozwiązaniem są baterie bidetowe ścienne. Tu do wyboru są dwie opcje – natynkowe oraz podtynkowe. Czym różnią się te dwa rozwiązania? Bateria natynkowa jest dużo łatwiejsza w serwisowaniu, ponieważ wszystkie jej elementy znajdują się na zewnątrz, a zatem sam dostęp do nich jest bardziej dogodny. Kupując baterię bidetową podtynkową musimy mieć pewność, że produkt jest najwyższej jakości, ponieważ koszty serwisowania mogą być dużo większe. Z drugiej zaś strony bateria natynkowa zajmuje więcej miejsca niż podtynkowa, dlatego nie zawsze jest praktycznym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o ceny – wersja podtynkowa jest co prawda droższa, jednak różnice w cenie nie są kolosalne.

Na uwagę zasługuje również bateria bidetowa do WC. Ten typ baterii montowany jest zazwyczaj na ścianie obok miski WC, przez co nie trzeba kupować osobnego bidetu. To bardzo praktyczne rozwiązanie we wszystkich małych wnętrzach, gdzie nie ma miejsca na dodatkowe sprzęty.

Jaki kolor wybrać?

Na rynku dostępne są m.in. baterie chromowane, niklowane, mosiężne oraz białe. Najczęściej wybierane są te pierwsze – ich także znajdziemy najwięcej w ofercie producentów. Coraz chętniej wybieramy baterie bidetowe białe, które doskonale wpasowują się w nowoczesny, minimalistyczny styl. Nie tylko sam kolor się liczy – najważniejsze jest, by baterie pasowały stylistycznie do reszty armatury. Warto też przemyśleć zakup gotowego zestawu baterii łazienkowych – wtedy możemy mieć pewność, że wszystko będzie odpowiednio dopasowane.

Jakość ma znaczenie

Oferta producentów jest szeroka. Bez problemu znajdziemy na rynku tańsze baterie, jednak powinniśmy dobrze przemyśleć czy nie warto dołożyć kilkudziesięciu złotych za lepszy model. Pamiętajmy, że jakość wykończenia armatury jest naprawdę ważna – baterie powinny służyć nam długi czas. Zwróćmy uwagę na to czy bateria wyposażona jest w specjalną końcówkę, za pomocą której można kontrolować kąt strumienia wody. Takie rozwiązanie znajdziemy wśród baterii bidetowych Grohe czy baterii bidetowych Tres. W zależności od modelu, kran do bidetu może być wyposażony również w termostat, dzięki czemu nie ma możliwości poparzenia się. Dostępne są także inne funkcje, pozwalające na przykład oszczędzać wodę. Wybór może okazać się trudny, dlatego w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy podjąć odpowiednią decyzję!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Wykończenie
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone