0

Baterie prysznicowe ścienne

(51 produktów)
Wydawać by się mogło, że bateria prysznicowa jest jedynie dodatkiem, który dopełnia całość prysznicowej aranżacji. To prawda, jednak jak wiadomo piękno tkwi w szczegółach. Dlatego tak ważne jest, by wybrać model estetyczny, ale także praktyczny. A takie są baterie prysznicowe ścienne, które znajdziesz poniżej. Z termostatem czy bez? Z deszczownicą czy wąską, malutką głowicą? Zdecyduj sam i bierz prysznic w sposób, jaki lubisz najbardziej!
Bateria Prysznicowa Solid S A42445EXP Vitra
Darmowa dostawa

281.00PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Bateria Prysznicowa Logis 71600000 Hansgrohe

363.00PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Bateria Prysznicowa Eurosmart 32837000 Grohe

319.00PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Bateria Prysznicowa Minimax S A41996EXP Vitra
Darmowa dostawa

426.00PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Bateria Prysznicowa XLine A43278EXP Vitra
Darmowa dostawa
Bateria Prysznicowa Flo S A41938EXP Vitra
Super cenaDarmowa dostawa

579.00PLN / szt 493.00PLN / szt
5.00(1)
zostało:86szt
Bateria Prysznicowa Nest A42383EXP VITRA
Super cenaDarmowa dostawa

759.00PLN / szt 646.00PLN / szt
zostało:48szt
Bateria prysznicowa Eurostyle 33590002 Grohe

451.00PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Bateria Umywalkowa P/T Elem. Zew. Nest A42240EXP VITRA
Darmowa dostawa
Bateria Prysznicowa Clever ARAC.4108CR Actima
Promocja-15%

445.00PLN / szt 379.00PLN / szt
Bateria Prysznicowa XLine A4237823EXP Vitra
Super cena

630.00PLN / szt 552.00PLN / szt
zostało:32szt

Baterie prysznicowe ścienne – jak wybrać odpowiednią?

Bateria prysznicowa ścienna to ważny element każdej kabiny prysznicowej. Wybór spośród dostępnych na rynku opcji jest spory, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej i zdecydować się na tę, która będzie najbardziej odpowiednia. Zwłaszcza, że bateria powinna służyć nam przez wiele lat! Chcąc porównywać koszty, należy pamiętać, że cena ściennej baterii prysznicowej zależy od wielu czynników – zaczynając od rodzaju montażu, przez zróżnicowany design, aż po markę. Od czego więc zacząć?

Pierwsza decyzja: pod tynkiem lub nad tynkiem

Baterie prysznicowe dzielą się na dwa typy. Pierwszy rodzaj ściennej armatury określany jest mianem „natynkowej”. Takie baterie montuje się bezpośrednio do instalacji wodnej, a cała budowa baterii widoczna jest na zewnątrz. Z kolei prysznicowe baterie ścienne podtynkowe montowane są w taki sposób, że widoczne pozostają jedynie dźwignia służąca do kontroli temperatury i siły strumienia wody oraz ozdobna rozeta, a cały pozostały mechanizm ukryty jest w ścianie. Podtynkowe baterie prysznicowe kosztują więcej od swoich natynkowych odpowiedników, jednak są niezwykle piękne. Charakteryzują się nowoczesną, minimalistyczną formą, która wpisuje się w obecne trendy w wystroju wnętrz.

Na rynku dostępne są również tzw. baterie prysznicowe jednopunktowe. W tym wypadku armatura prysznicowa przymocowana jest do ściany na stałe. Ze względu na brak możliwości regulacji wysokości, tego typu rozwiązania nie poleca się w domach czy mieszkaniach, gdzie z tego samego prysznica korzystają osoby o różnym wzroście.

Kurki czy dźwignia?

To pytanie ważne z dwóch głównych powodów. Pierwszy z nich to wygląd – baterie prysznicowe z kurkami będą prezentować się ładnie wyłącznie w łazienkach w odpowiednim stylu. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim we wnętrzu w stylu retro, choć wcale nie jest powiedziane, że tylko tam. Tutaj bardzo dużo zależy od sposobu wpasowania baterii do całości aranżacji.

Drugi aspekt, który powinniśmy wziąć pod uwagę, to łatwość użytkowania. Dużo szybsze i sprawniejsze jest korzystanie z baterii prysznicowej jednouchwytowej (z dźwignią). Takie rozwiązanie pozwala praktycznie jednym ruchem ręki ustawić odpowiednią temperaturę oraz siłę strumienia wody. Baterii prysznicowych z dźwignią jest zdecydowanie więcej w ofercie producentów, a różnorodność kształtów, wzorów, a nawet kolorów potrafi zadziwić.

Duży wybór

Przy zakupie baterii prysznicowej należy zastanowić się, jakie funkcje ma ona spełniać w naszej łazience. Prysznicowe baterie ścienne wyposażone są nieraz w wiele ciekawych i praktycznych opcji, które pomagają w codziennych oszczędnościach lub – po prostu ułatwiają życie!

Bateria prysznicowa ścienna w formie deszczownicy – niezwykle praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy uwielbiają relaks pod prysznicem. Dzięki szerokiej deszczownicy o dużej powierzchni, zwykły, codzienny prysznic może zamienić się w cudowny masaż ciała ciepłymi strumieniami wody. W większości modeli można dobierać rodzaj i siłę strumieni wody, przez co każdy pobyt pod prysznicem może być zupełnie innym doświadczeniem. Deszczownicę mocuje się do ściany lub sufitu, a jej ciekawy wygląd sprawia, że łazienka, jak i sama kabina, nabierają ciekawego, niepowtarzalnego charakteru.

Prysznic z termostatem – to opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie poczucie bezpieczeństwa podczas kąpieli. Specjalny mechanizm termostatu zamontowany w baterii tego typu sprawia, że możemy dostosować temperaturę wody do swoich własnych potrzeb. Dzięki temu mamy pewność, że nigdy nie poparzymy się przekręcając zbyt gwałtownie dźwignię w jedną stronę. Termostat sprawdzi się tam, gdzie z prysznica korzystają dzieci i osoby starsze.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Wykończenie
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone