0
Baza tynku GranoporTop 1,5K 25 kg Baumit
Producent:
Baumit
Cena:144,70PLN / szt
Cena za 1 kg - 5,79 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Baumit GranoporTop

Tynk akrylowy

Gotowy do użycia, barwiony, cienkowarstwowy tynk strukturalny. Wysoce elastyczny, o niskiej nasiąkliwości. Do stosowania w systemach ociepleń. Produkt posiada ochronę przed grzybami, glonami i pleśnią. Tynk dostępny w kolorach Life.

  • dostępny w bogatej kolorystyce
  • łatwy w obróbce
  • ekonomiczny

Szukasz wysokiej jakości wyprawy wierzchniej? Tynk strukturalny Baumit GranoporTop będzie znakomitym wyborem. Proponowany przez nas produkt znacznie przyspieszy prace – oferujemy tynk akrylowy gotowy do użycia. Znakomicie współpracuje z systemami ociepleń Baumit. Z łatwością dopasujesz barwę do budynku, bo nasz tynk jest dostępny w szerokiej gamie kolorów Life. Możesz dokładnie dobrać odcień do pozostałych elementów budynku oraz do otoczenia. Nasz tynk cienkowarstwowy pozwala też na przygotowanie pożądanej struktury – zależnie od zużycia powstanie efektowny „baranek” lub ozdobne rowki. Baumit GranoporTop jest odporny na trudne warunki atmosferyczne i doskonale zniesie próbę czasu.

Warianty produktu

25 kg, 1,5K

Opakowanie: 25 kg kubeł

Ilość opakowań na palecie: 32

Zużycie materiału: ok. 2.5 kg/m²

Wydajność: ok. 10 m²/kubeł

Struktura: K 1,5

Wielkość ziarna: 1.5 mm

Pakowanie: 32 kub./pal. = 800 kg

Rodzaj opakowania: Kubeł

 

Zastosowanie:Zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Baranek
Pojemność:25 kg
Przeznaczenie:Hydrofobowy, odporny na warunki atmosferyczne tynk cienkowarstwowy do stosowania na zewnątrz budynków, jako składnik systemów ociepleniowych Baumit.
Gęstość:ok. 1,8kg/dm3

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone