0
aranzacja lazienki plutonic krakow

Brązowa łazienka z płytkami a`la rdza

Nieszablonowy pomysł na urządzenie brązowej łazienki? Proszę bardzo. W naszej propozycji pierwsze skrzypce grają płytki ala rdza. Surowość metalizowanych wykończeń postanowiliśmy złagodzić drewnem w ceramicznej formie oraz dodatkami o obłym kształcie. Jesteśmy pewni, że obok tak ciekawej aranżacji brązowej łazienki nikt nie jest w stanie przejść obojętnie.

Brązowa łazienka w nowoczesnym wydaniu

Pierwszym, na co z pewnością zwróciłeś uwagę, są płytki imitujące rdzę z kolekcji Plutonic od producenta Ceramica Limone. Do naszej aranżacji wybraliśmy dwa odcienie, które dzięki metalizowanym przetarciom doskonale ze sobą współgrają. Łazienka, w której królują płytki z rdzą, nabrała subtelnego oblicza, dzięki dekorowi ściennemu, który postanowiliśmy użyć w tym projekcie. Szeroki pas na ścianie, wyłożony z pomocą płytek ściennych Tavola Beige Decor, Portinari wprowadził do aranżacji ciepły rys. Przyjrzyj się mu bliżej, a z pewnością dostrzeżesz trójwymiarowy efekt, jaki uzyskaliśmy z jego pomocą. Zabieg ten pozwolił nam przełamać surowe oblicze metalizowanych kafli.

Łazienka, płytki, rdza – to połączenie z pewnością Cię zaskoczy

Tak wyjątkowa okładzina ścienna i podłogowa swoje prawdziwe oblicze ukazuje dzięki odpowiednio dobranej armaturze i dodatkom, stanowiącym duszę aranżacji. W naszym projekcie postawiliśmy więc na zaokrąglone kształty: miska WC i umywalka o obłym rysie świetnie sprawdzają się w roli wykończenia kompozycji. Rdzawą metaliczność płytek przełamaliśmy baterią umywalkową wysoką Grohe Plus DN 15 Rozmiar XL Chrom. Jej prosta linia idealnie współgra z ogólnym zamysłem projektu.
Brązowa łazienka, której nie ma nikt inny? Zainspiruj się naszym projektem i stwórz z nami prawdziwy salon kąpielowy.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone