Cieszynka

Potrzebne Ci białe farby do ścian i sufitów? A może chcesz pomalować na biało drewniane czy metalowe elementy wyposażenia? Białe farby Cieszynka to wysokiej jakości produkty malarskie, które odznaczają się świetnym kryciem, bezpiecznym dla zdrowia składem i łatwą aplikacją. Sprawdź dostępną w naszym sklepie viverto.pl ofertę marki Cieszynka i postaw na wysokiej jakości śnieżną biel w swoim domu. Zapraszamy!

Cieszynka farba - kolory i rodzaje

Farby Cieszynka istnieją na rynku od 1996 roku i podobnie jak Dekoral, Drewnochron, Domalux czy Bondex, marka należy do amerykańskiego giganta farbiarsko-lakierniczego Grupy PPG. W ten sposób Cieszynka znajduje się w czołówce wysokiej jakości produktów malarskich. Tym, co wyróżnia emalie i emulsje Cieszynka na tle innych, jest fakt, że marka oferuje wyłącznie białe farby przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń oraz białe farby do drewna i metalu, które można używać także na zewnątrz.

W asortymencie Cieszynki znajdziemy cztery rodzaje produktów:

  • Cieszynka Extra Biała - wysokiej jakości biała farba akrylowa do wnętrz, z matowym wykończeniem, która odznacza się bezpiecznym składem, świetnym kryciem i ekonomicznym zużyciem. Może być nakładana również poprzez natrysk malarski.
  • Cieszynka farba Śnieżnobiała Plus - matowa biała emulsja akrylowa do ścian i sufitów o przyjaznym dla środowiska składzie, łatwej aplikacji, wysokim kryciu i dużej wydajności. Można nią malować zarówno różnego rodzaju tynki, jak i płyty g-k oraz elementy drewniane i drewnopochodne.
  • Cieszynka Akryl W Plus Szlachetna Biel - biała farba lateksowa do ścian i sufitów dedykowana do zastosowania wewnątrz budynków, która odznacza się przede wszystkim zwiększoną odpornością na szorowanie, łagodnym zapachem i bardzo dobrym kryciem, przy równoczesnym zapewnieniu prawidłowej mikrowentylacji malowanych powierzchni.
  • Cieszynka Plus Emalia Do Drewna i Metalu - śnieżnobiała emalia olejno-ftalowa służąca do dekoracyjnego malowania drewna i metalu (ramy okienne, drzwi, grzejniki itp.), dedykowana do użycia wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Można stosować ją w formie lamperii na tynkach wewnętrznych.

Białe farby do ścian i sufitów, czyli gdzie biel sprawdza się najlepiej?

Biel bez wątpienia jest jednym z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych kolorów. Trendy wnętrzarskie się zmieniają, jednak ona zawsze pozostaje obecna i to nie tylko w aranżacjach minimalistycznych, których doskonałym przykładem jest styl skandynawski. Emulsje akrylowe Cieszynka można wykorzystać przy tworzeniu wnętrz klasycznych i eleganckich, a także nowoczesnych i minimalistycznych. Kolor biały doskonale pasuje również do wystroju rustykalnego, gdzie spotykamy często białe deski lub białe cegły. Przy czym kolor biały może stanowić zarówno motyw przewodni, jak i element dopełniający bardziej złożony i kolorowy wystrój.

Jak widać, biel sprawdza się praktycznie w każdej sytuacji i w każdym pomieszczeniu. Dlatego są to świetne farby do kuchni i łazienki, a także do salonu, przedpokoju i sypialni. Co ważne, nowoczesne produkty malarskie, takie jak farba biała Cieszynka Akryl W Plus, w pełni rozwiązują problem brudzenia się ścian. Pokryte nią powierzchnie można bez problemu myć, a nawet szorować.

Farby Cieszynka - dlaczego warto postawić na tę markę?

Na rynku istnieje olbrzymi wybór farb do ścian. Dlaczego zatem warto, aby na Twoich ścianach i sufitach zagościła farba emulsyjna Cieszynka? Przede wszystkim wybierając farby Cieszynka, masz pewność, że stawiasz na wysokiej jakości wyrób, który jest produkowany przez firmę będącą światowym liderem w branży farb i lakierów. Farba Cieszynka jest także uniwersalna, można nią pokrywać różne rodzaje tynków.

Ponadto farby Cieszynka odznaczają się ekologicznym składem. Są zatem bezpieczne dla ludzi i środowiska, i z powodzeniem można je stosować zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Jedną z największych zalet Cieszynki jest także doskonałe krycie, które można uzyskać już po nałożeniu 1-2 warstw, co sprawia, że farba Cieszynka jest niezwykle wydajna i ekonomiczna.

Farba biała Cieszynka - jak malować?

Farby Cieszynka są bardzo proste w aplikacji, dlatego malowanie nimi ścian czy sufitów, a w przypadku emalii elementów drewnianych i metalowych, nie powinno przysporzyć Ci większych trudności. Zawsze przed rozpoczęciem nakładania farby, należy jednak dokładnie zapoznać się z instrukcją producenta. Podstawą malowania farbami akrylowymi i lateksowymi jest odpowiednie przygotowanie podłoża, tak, aby było czyste, suche i pozbawione spękań.

W przypadku farb Cieszynka należy dokładnie usunąć wszelkie pozostałości po farbach klejowych. Gruntami zalecanymi dla farb Cieszynka są natomiast grunty Dekoral. Warto także trzymać się wskazań odnośnie nakładania drugiej warstwy, gdzie w przypadku emulsji trzeba odczekać do wyschnięcia pierwszej. Trwa to około 2 godziny, a emalii do drewna i metalu - 14 godzin. Farby Cieszynka można nanosić za pomocą wałka, pędzla lub natrysku.

Cieszynka farba - opinie i cena

W naszym sklepie internetowym viverto.pl znajdziesz farby, które odznaczają się wysoką jakością. I taka jest również farba Cieszynka, która od lat cieszy się pozytywną opinią wśród klientów. Co istotne, wielu z nich ceni sobie doskonały stosunek ceny farby Cieszynka do jej jakości i wydajności.  Emulsja akrylowa Cieszynka 10 l dostępna jest w cenie około 50 zł i pozwoli pokryć nawet do 100 m2 powierzchni! Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki Cieszynka, dostępnymi w sklepie viverto.pl!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Zakres pojemności

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone