0
Dekor ścienny Modern Basalt Black 29,8x74,8 Tubądzin
Dekor ścienny Modern Basalt Black 29,8x74,8 Tubądzin
Dekor ścienny Modern Basalt Black 29,8x74,8 Tubądzin
Dekor ścienny Modern Basalt Black 29,8x74,8 Tubądzin
Dekor ścienny Modern Basalt Black 29,8x74,8 Tubądzin
Producent:
Tubądzin
Cena:128,00PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Dekor Ścienny Modern Basalt Black 29,8x74,8 Tubądzin

Wprowadź do swojego otoczenia kamienny motyw w prawdziwie wyjątkowym wydaniu. Surowy design o charakterystycznej, ciemnej barwie i wyrazistej powierzchni — dekor ścienny Modern Basalt Black zaskoczy niejednego miłośnika natury. Powstał dzięki współpracy wiodącego producenta glazury – Tubądzin z grupą TU_kolektyw, łącząc przyciągającą siłę żywiołu z najwyższą jakością wykonania.

Płytki ścienne mają postać prostokąta o wymiarach 29,8 × 74,8. Jego brzegi są rektyfikowane, co oznacza, że każda z krawędzi została zeszlifowana do jednego wymiaru. Dzięki temu glazura łatwiej się układa, prezentuje się także bardzo nowocześnie. Podczas wyboru tego dekoru warto zwrócić uwagę na jego wyjątkową powierzchnię. Zestawienie matowego i polerowanego wykończenia, a także subtelna struktura to owoc fascynacji tradycyjną japońską sztuką origami. Wzór ten przedstawia pewien schemat, który zorganizuje każdą przestrzeń, w której zostanie zastosowany.

Dekor Modern Basalt Black to także ukłon w stronę natury – ciemna barwa płytek stanowi odwzorowanie odcienia bazaltu, czyli kamienia, który podobnie jak granit czy marmur, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów i naszych klientów prywatnych. Wybierając dekorację Modern Basalt należy pamiętać, że nie jest ona mrozoodporna, dlatego nie nadaje się do użytku na zewnątrz. Można ją jednak bez problemu ułożyć w łazience i kuchni, czyli pomieszczeniach szczególnie narażonych na działanie wilgoci, pary i wody. Wybierając płytki Tubądzin do swojego projektu, zyskasz okładzinę na lata.

Gatunek:1
Rozmiar:29,8x74,8
Zastosowanie:Wewnętrzne
Mrozoodporność:Nie
Rodzaj powierzchni:Mat
Sztuk w kartonie:6
W kartonie:1.34 m2
Grubość:10
Kolorystyka:Czarny
Rektyfikowanie:Tak
Rodzaj płytki:Dekor
Położenie:Ściana

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone