0
Emulsja Śnieżnobiała Mat 1L Jedynka-Tikkurila
Producent:
Jedynka
Cena:15,99PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Jedynka Śnieżnobiała

  • śnieżnobiały kolor

  • dobre krycie

  • szybkie schnięcie

  • „oddychanie powłoki”

  • łatwa aplikacja odporność na tarcie na sucho

  • ekologiczna receptura

  • super wydajność: ok. 10 m2/L przy jednokrotnym malowaniu

Nowoczesna farba emulsyjna na bazie polioctanu winylu. Tworzy matowe powłoki, zapewniające długotrwały efekt dekoracyjny. Unikalna ekologiczna receptura zapewnia efekt końcowy w postaci: śnieżnobiałych wymalowań, niepękającej z upływem czasu powłoki, która dzięki mikroporowatej strukturze zapewnia dodatkowo „oddychanie ścian”.

PRZEZNACZENIE

Produkt przeznaczony jest do dekoracyjno-ochronnego malowania i gruntowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Może być stosowany na tynki, podłoża betonowe, gipsowe, płyty wiórowe, płyty kartonowo-gipsowe (suche tynki), jak również do renowacji starych wymalowań.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podłoża nowe: powinny być suche, czyste, odtłuszczone. Świeży tynk lub beton można malować po 3-4 tygodniach sezonowania.

Podłoża poddawane renowacji: należy dokładnie oczyścić z łuszczących się powłok, kurzu, pyłu, tłuszczu i innych zanieczyszczeń. Powierzchnie przeznaczone do malowania należy dokładnie odpylić, a następnie zmyć wodą. Powłoki farb klejowych muszą być usunięte, aż do odsłonięcia tynku. Powierzchnie skredowane należy odpylić na sucho i umyć wodą. Ściany pomalowane uprzednio farbami emulsyjnymi należy dokładnie umyć wodą z detergentem, a następnie zmyć czystą wodą.

GRUNTOWANIE/MALOWANIE

Farbę można nakładać: pędzlem, wałkiem, natryskiem pneumatycznym lub natryskiem hydrodynamicznym.

Natrysk hydrodynamiczny: dysza o średnicy 0,017''-0,019' przy kącie natrysku 40-50° i ciśnieniu 130-150 Bar.

Przed aplikacją farbę należy dokładnie wymieszać. Produkt nie wymaga rozcieńczania. Do pierwszego malowania dopuszczalne jest gruntowanie farbą rozcieńczoną wodą w ilości do 20%, w zależności od rodzaju podłoża i sposobu malowania. Gruntowanie podłoży sypkich i niespójnych należy wykonać przy użyciu preparatu do gruntowania i wzmacniania podłoża. Dla uzyskania powłok o wymaganych

parametrach zaleca się 2- lub 3-krotne malowanie. Farba schnie ok. 2 godziny. Kolejne warstwy zaleca się nakładać po upływie co najmniej 4 godzin. Prace malarskie prowadzić w temperaturze od +5°C do +25°C.

Uwaga! Należy pamiętać, że powierzchnia pomalowana farbą matową jest bardziej podatna na zadrapania i mechaniczne oddziaływania w porównaniu z powierzchniami malowanymi farbami o większym stopniu połysku.

CZYSZCZENIE NARZĘDZI

Przed przystąpieniem do mycia narzędzi należy je dobrze wytrzeć, w celu usunięcia możliwie największej ilości produktu.

Rozcieńczalnik/mycie narzędzi: Woda.

Zastosowanie:Wewnętrzne
Pojemność:1 L
Kolorystyka:Biały
Zalecana liczba warstw:2-3
Czas schnięcia:2 h
Wydajność:10 m2/L
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek, natrysk
Kolor:Śnieżnobiały
Przeznaczenie:Do ścian i sufitów
Rodzaj farby:Farba emulsyjna
Powłoka:Mat
Temperatura aplikacji:od + 5°C do + 25°C
Wykończenie:Mat

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone