Farba Do Betonu Akrylit B Grafitowo-Szary 5L Dekoral
Farba Do Betonu Akrylit B Grafitowo-Szary 5L Dekoral
Farba Do Betonu Akrylit B Grafitowo-Szary 5L Dekoral
Producent:
Dekoral
Cena:144,00PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Akrylit B Grafitowo-Szary 5l Dekoral Farba do Betonu

Farba do betonu Dekoral to specjalistyczny produkt przeznaczony do malowania posadzek, chodników, betonowych ogrodzeń i podmurówek, a także pojazdów. Może być stonowana na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, w miejscach o umiarkowanym ruchu pieszym i kołowym. Charakteryzuje się ona doskonałym kryciem oraz odpornością na ścieranie, działanie olejów mineralnych i wybranych detergentów. Akrylit B pozwala uzyskać antypoślizgową powłokę, dlatego jest rekomendowana do wymalunków w garażach, halach przemysłowych, magazynach i piwnicach. Dodatkowo zapobiega pyleniu posadzek. Dekoral antypoślizgowa farba do betonu ma matowe wykończenie w ciemnym, intensywnym kolorze. Jest łatwa w aplikacji i szybkoschnąca. Nadaje się do nanoszenia pędzlem, wałkiem i natryskiem pneumatycznym. Podczas wymalunków należy przestrzegać przepisów BHP oraz zaleceń producenta.

W naszym sklepie internetowym dostępne są także inne kolory i pojemności farb Akrylit B Dekoral. Zobacz naszą ofertę i postaw na sprawdzoną jakość marki, której zaufało wielu naszych klientów.

Rodzaj farby:Emalia antykorozyjna
Kolorystyka:Szary
Pojemność:5 L
Zalecana liczba warstw:2
Czas schnięcia:2 h
Wydajność:8 m2/L
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek, natrysk
Kolor:Grafitowo-Szary
Przeznaczenie:Do betonu
Wykończenie:Mat
Czas nakładania kolejnej warstwy:1,5 h
Okres przechowywania:36 miesięcy od daty produkcji
Rozcieńczalnik:Do wyrobów ftalowych karbamidowych

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone