Farba Eko-Lowicyn Szary Antracyt 10L RAL 7016 Półmat Polifarb-Łódź
Producent:
Polifarb Łódź
Cena:381.00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:

Farba Eko-Lowicyn Szary Antracyt 10L RAL 7016 Półmat Polifarb-Łódź

Farba do pokryć dachowych RAL 7016 cechuje się doskonałymi parametrami użytkowymi. Przeznaczona jest do dekoracyjno – ochronnego malowania ocynkowanych powierzchni metalowych, znajdujących się na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Eko-Lowicyn Antracyt RAL posiada atest higieniczny, który potwierdza jego bezpieczeństwo dla użytkowników, a także środowiska. Farba ta znajdzie swoje zastosowanie w przemyśle i budownictwie. Doskonale pokryje zarówno elementy pokryć dachowych, dachówek wytworzonych z nieszkliwionej ceramiki i betonu, ogrodzeń, rynien, jak również konstrukcji i elementów maszyn i urządzeń używanych przy produkcji. Farba RAL 7016 Antracyt sprawdzi się także podczas malowania elementów wykonanych z betonu, tynku, aluminium, stali oraz PCW po ich uprzednim zagruntowaniu. Jest także niezawodna podczas renowacji podłoża pokrytego farbami z grupy Lowicyn i innymi, a także blach, które powlekane były metodą ciągłą emulsjami poliestrowymi i polimerowymi akrylowymi.

RAL Antracytowy – stwórz wytrzymałą powłokę

Farba Eko-Lowicyn 7016 RAL tworzy na powierzchni wytrzymałą warstwę, która cechuje się dodatkowymi właściwościami. Powłoka utworzona na podłożu jest:

  • półmatowa (lub z efektem metalicznym)
  • kryjąca
  • gładka
  • dobrze przyczepna
  • elastyczna
  • odporna na zmienne czynniki atmosferyczne (woda, UV)
  • szybkoschnąca
  • o trwałej kolorystyce palety kolorów RAL

W viverto.pl codziennie doradzamy naszym klientom znaleźć produkty, których poszukują. Zobacz naszą ofertę i kup farbę RAL 7016 Eko-Lowicyn w naszym sklepie internetowym.

Rodzaj farby:Akrylowa
Pojemność:10L
Kraj pochodzenia:Polska
Zalecana liczba warstw:2-3
Czas schnięcia:2,5 godziny
Wydajność:13 m2/dm3
Sposób aplikacji:pędzel / wałek / natrysk

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone