Farba Matt Effect Biała Baza 10L Silveno
Producent:
Silveno
Cena:238.44PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:

Farba Matt Effect Silveno

Farba do malowania wszystkich rodzajów wnętrz (przede wszystkim przedpokoju, sypialni, salonu). Szeroka paleta kolorów. Pozwala szybko i skutecznie pomalować ścianę. Trwale kryje poprzedni kolor. Gwarantuje otrzymanie zamierzonej kolorystyki wnętrza. Silveno MATT EFFECT łatwo rozprowadza się po malowanej powierzchni.

Cechy produktu:

  • uniwersalna,
  • silnie matowa,
  • tworzy paroprzepuszczalną powierzchnię - zabezpieczy Cię przed pleśnią,
  • bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne (otarcia, zadrapania),
  • I klasa szorowalności - zabrudzenia można usuwać za pomocą wilgotnej szmatki bez obawy o utratę koloru, czy odbarwienia czyszczonej powierzchni,
  • Silveno MATT EFFECT nie żółknie,
  • odporna na starzenie.

Pojemność:10L
Struktura:Matowa
Kraj pochodzenia:Polska
Zalecana liczba warstw:2
Czas schnięcia:24h
Wydajność:16m2/l
Sposób aplikacji:Pędzel, Wałek, Natrysk
Kolor:Biały
Sposób nakładania:
Warstwa gruntująca:
Podłoża uszkodzone, dziury i pęknięcia naprawić. W celu wzmocnienia pylącego podłoża należy stosować Silveno Grunt. W przypadku podłoży o różnej chłonności zastosować Silveno Grunt. Natomiast przy radykalnej zmianie koloru zastosować Silveno Primer Paint podbarwioną pod kolor farby.
Przygotowanie farby:
Farba jest dostarczana w postaci gotowej do użycia; bezpośrednio przed aplikacją wymieszać ją mechanicznie. W celu konieczności dostosowania konsystencji do metody aplikacji, można rozcieńczyć farbę wodą w ilości do 2% (200ml na 10l). Przyjęty sposób rozcieńczania należy zachować podczas całości prac. W przypadku barwionych produktów z różnych partii produkcyjnych, przed użyciem kolor należy wymieszać w pojemniku.
Metody aplikacji:
Farbę można nakładać zarówno metodami tradycyjnymi - wałkiem lub pędzlem, jak i poprzez urządzenia natryskujące. Należy wykonać próby technologiczne. Farbę aplikuje się w dwóch warstwach. Przerwa technologiczna między nakładaniem kolejnych warstw nie powinna być mniejsza niż 6 godz. Na jednej płaszczyźnie należy stosować produkt o tym samym numerze szarży produkcyjnej. Numer szarży jest umieszczony na każdym opakowaniu. W przypadkach kiedy numery szarż różnią się należy optymalnie wymieszać zawartość pojemników. Zaleca się nanoszenie farby na poszczególnych ścianach w sposób ciągły, unikając przerw. W wyniku malowania powierzchni chropowatych następuje naturalne wygładzenie struktury podłoża; malowanie powierzchni różniących się między sobą fakturą i parametrami technicznymi może powodować zróżnicowanie odcieni tego samego koloru farby.
Warunki aplikacji:
Wszystkie powierzchnie malowane muszą być suche. Temperatura powietrza oraz podłoża w zakresie od +5°C do +25°C. Wilgotność względna powietrza poniżej 80%. Duże różnice wilgotności i temperatury mają wpływ na końcowy kolor. Taśmy malarskie należy usunąć zaraz po wykonaniu malowania.
Warunki czyszczenia:
Pełna odporność powłoki jest uzyskana po 28 dniach od nałożenia. Powłoka jest odporna na zmywanie nieagresywnymi detergentami.
Na mokrą gąbkę/ ścierkę nałożyć detergent np. płyn do naczyń. (uwaga: stosować detergenty bezbarwne lub białe, detergenty o intensywnych barwach mogą zabarwić podłoże). Zrobić pianę. Zmywać lekko bez użycia nadmiernej siły, aż do momentu usunięcia zabrudzenia. Czyszczone miejsce osuszyć za pomocą ręcznika papierowego i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. W przypadku powierzchni zakurzonych, dłużej eksploatowanych zaleca się przemycie całej powierzchni (ściany) w celu jej ujednolicenia. Usuwanie plam czystą wodą może powodować powstawanie białych plam - bardziej widocznych na ciemnych kolorach.
Usuwanie zabrudzeń znikomą ilością detergentu może być nieskuteczne. Plamy usuwać niezwłocznie po pojawieniu się.

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone