0

Farby tablicowe i magnetyczne

(7 produktów)

Wśród prawdziwych hitów ostatnich lat, farby tablicowe i farby magnetyczne zajmują szczególne miejsce. Są to bowiem produkty, które obok swojej funkcji dekoracyjnej, mają jak najbardziej praktyczne zastosowanie. Szukasz więc farby tablicowej? A może interesuje Cię farba magnetyczna? W ofercie Viverto.pl obok powyższych produktów znajdziesz także farby tablicowo magnetyczne, łączące praktyczne funkcje obu typów farb. Sprawdź zatem nasz bogaty asortyment i znajdź farbę, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Zapraszamy!

Farba tablicowa - jakie zastosowanie?

Rozwój technologii wytwarzania farb pozwolił na stworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych produktów, które znajdują zastosowanie zarówno w domach, jak i w różnego rodzaju obiektach biurowych czy branży HoReCa. I bez wątpienia kwintesencją dekoracji i praktyczności jest farba tablicowa oraz farba magnetyczna, a także ich połączenie, czyli farba tablicowo-magnetyczna.

W przypadku farby tablicowej mamy do czynienia z powłoką, która po naniesieniu na ścianę zamienia się w powierzchnię tablicową. To z kolei sprawia, że można po niej swobodnie pisać kredą. Dlatego farby tablicowe doskonale zastępują tradycyjne tablice, a w przypadku zastosowania prywatnego, stanowią świetny element dekoracyjny pokoi dziecięcych, przedpokojów salonów czy kuchni, gdzie na wybranym fragmencie ściany pokrytej farbą tablicową można umieszczać informacje dla domowników itp.

Co ważne, farby tablicowe dostępne są zarówno w postaci gotowych farb o matowej i ciemnej kolorystyce (np. farby tablicowe Magnat), jak i specjalnych zestawów złożonych z kilku tzw. baz, co sprawia, że tego typu farby tablicowe dostępne są w niezwykle szerokiej bazie kolorystycznej (np. farba tablicowa Tikkurila).

Farba suchościeralna magnetyczna i farba do pisania flamastrami

W odróżnieniu od farby tablicowej, po której możemy pisać kredą, praktyczną stroną farby magnetycznej jest to, że możemy przyczepić do niej za pomocą magnesu zdjęcia, kartki czy inne lekkie elementy dekoracyjne - w tym popularne w ostatnich latach magnesy ozdobne, które do tej pory królowały na lodówkach. Co ważne, w sklepie Viverto.pl znajdzie także farby tablicowo-magnetyczne, po których można również pisać kredą.

Oprócz tego warto wspomnieć jeszcze o takich produktach malarskich jak farba do pisania flamastrami. Jest to farba tablicowa suchościeralna bezbarwna, dzięki której z każdej powierzchni możemy stworzyć tablicę do pisania. Przy czym fakt, że są to farby suchościeralne, pozwala na szybkie i wygodne wycieranie tablicy. Co ważne, poszczególne farby tablicowe mogą być stosowane nie tylko na ścianę, ale także na różnego rodzaju meble. W ten sposób możemy przekształcić w tablicę stary stół, drzwi czy fronty meblowe.

Farby tablicowe i magnetyczne - bogaty asortyment!

W ofercie Viverto.pl znajdziesz niezwykle szeroki asortyment obejmujący zarówno farby dekoracyjne, jak i farby specjalistyczne, a przede wszystkim kolorowe farby do wnętrz i na zewnątrz oraz oczywiście nowoczesne farby tablicowe - w tym farba do tablic suchościeralnych i farby magnetyczne, dzięki którym Twoje otoczenie zyska zupełnie nowy wymiar dekoracji i funkcjonalności. Zapraszamy!

 

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Zastosowanie
Kolorystyka
Wykończenie
Zakres pojemności
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone