0

Flaviker

(32 produktów)
Jeśli interesują Cię designerski rozwiązania architektoniczne i chcesz stworzyć wokół siebie wyjątkową przestrzeń, to ceramika Flaviker jest tym, czego potrzebujesz. W ofercie producenta znajdziesz wysokiej jakości płytki ceramiczne, które są tworzone z myślą o świadomym i stylowym projektowaniu wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni – w tym podłóg i ścian. Przepiękne wzornictwo o zróżnicowanej formie, bogata oferta formatów i wspaniałe możliwości aranżacyjne, to wszystko znajdziesz wśród produktów Flaviker. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem tej wyjątkowej włoskiej marki, dostępnym w sklepie viverto.pl!

Włoskie płytki Flaviker, czyli sztuka tworzenia przestrzeni

Wykorzystanie ceramiki i gresu do kształtowania naszej przestrzeni może przynieść różne efekty, jeżeli jednak wykorzystasz do tego płytki Flaviker, rezultaty z pewnością przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Włoska marka nie jest bowiem jedynie producentem płytek ceramicznych. W rzeczywistości projektuje ona przestrzeń, nadając jej określonego stylu i charakteru, robiąc to niezwykle trafnie i z olbrzymim kunsztem.

Flaviker jest włoską firmą istniejącą na rynku już od lat 60 XX wieku. Słynie ona z innowacji łączącej w sobie niezwykły artyzm z funkcjonalnością. Pozwala to wykorzystywać płytki Flaviker do dekoracji różnego rodzaju przestrzeni, od tych domowych po komercyjne. Marka tworzy niezwykle ciekawe pod względem wzorniczym płytki łazienkowe, podłogowe i ścienne, które odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi oraz zróżnicowaną gamą rozmiarów i grubości płytek – w tym oczywiście hit ostatnich lat, czyli wielkoformatowe płytki gresowe.

Flaviker płytki – designerskie rozwiązania architektoniczne

Flaviker należy do jednych z najbardziej ulubionych marek architektonicznych, które pozwalają na tworzenie niezwykle zaawansowanych i oryginalnych projektów aranżacyjnych. Rozwiązania oferowane przez włoskiego producenta w zakresie kształtowania wystroju wnętrz oraz przestrzeni zewnętrznej umożliwiają kreowanie przepięknych i spójnych, aczkolwiek często zaskakujących kompozycji, bazujących na określonych kolekcjach lub na ich przemyślanym krzyżowaniu – w myśl techniki mix and match – czyli dobieraniu różnych rodzajów ceramicznych okładzin ściennych i podłogowych, tak, aby stworzyć określony efekt wizualny. A możliwości w tym przypadku jest wiele, ponieważ płytki Flaviker to prawdziwy kolaż stylów, faktur i struktur podany w niezwykle estetycznej formie.

Najciekawsze kolekcje Flaviker

W sklepie viverto.pl znajdziesz szeroki asortyment marki Flaviker – zarówno ten o wzornictwie bardziej klasycznym, jak i płytki o niezwykle odważnej i nowoczesnej stylistyce. Do wyboru masz m. in. przepiękne mozaiki, płytki podłogowe i ścienne imitujące kamień naturalny, w tym niezwykle oryginalne przedstawienie czarnego marmuru ze złotym użyleniem (kolekcja Flaviker Supreme Noir Laurent Lux), a także płytki drewnopodobne (np. rektyfikowana płytka Flaviker Dakota Avana) oraz odwzorowujące strukturę betonu (np. płytka gresowa Backstge) lub metalu (np. płytka podłogowa Rebel Flaviker). Sprawdź zatem płytki ścienne i podłogowe z oferty Flaviker dostępne w naszym sklepie, stawiając na wysoką jakość i wyjątkową estetykę. Zapraszamy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Typ przylgi
Kierunek otwierania
Kolorystyka
Wykończenie
Wykończenie profili
Kolorystyka szkła
Dłuższy bok
Krótszy bok
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
Zastosowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone