0
Granatowa_lazienka_viverto

Granatowo-szara łazienka z płytkami imitującymi metal

Poznaj sposób na modną łazienkę z surowym akcentem. Wykorzystanie ekskluzywnych surowców jako detalu łazienki to coraz popularniejszy trend. Głównym elementem aranżacji są granatowe płytki imitujące metal, które dodają wnętrzu industrialnego charakteru.

Płytki imitujące metal - pomysł na łazienkę w stylu industrialnym

Łazienka w industrialnym stylu nie musi być zimna i nieprzyjemna. Właściwy wybór kolorowych i teksturowanych płytek może pomóc przekształcić ją w elegancki pokój kąpielowy. Oryginalne odcienie płytek Aria Blue Lappato dają metaliczny wygląd, który podkreśla każdy detal wyposażenia łazienki. Mieniące się refleksy szarych płytek Aria Pearl Lappato to z kolei propozycja, która uspokaja wnętrze i nadaje mu elegancji. Wybór płytek imitujących drewno wzbogacił całość projektu. Nordic Wood Blonde, tak jak naturalne drewno, różnią się od siebie wzorem, kolorystyką i teksturą. Płytki imitujące drewno mogą doskonale pasować do stylu industrialnego, tworząc interesujące połączenie naturalnego i surowego wyglądu.

Wyposażenie w metalicznej łazience

Jak dobrać wyposażenie do płytek imitujących metal? Najlepiej sprawdzi się takie o prostym, ale jednocześnie eleganckim kształcie. W naszej aranżacji sięgnęliśmy po umywalkę nablatową PRO, która stanęła na kamiennym blacie. Jej uzupełnieniem jest chromowana bateria umywalkowa Plus Grohe, cechująca się nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale również wysoką odpornością i łatwością obsługi. Muszla wisząca z deską opadającą z tej samej kolekcji, co umywalka, nadały pomieszczeniu więcej harmonii. Centralnym punktem projektu jest również lustro Lumiro Led Excellent, z podświetleniem ukrytym pod akrylową ramką. Dodatkowo nad nim znajduje się kinkiet Varia White Aio, dzięki czemu cała strefa umywalkowa jest odpowiednio doświetlona.

Jeśli spodobała Ci się nasza aranżacja łazienki odwiedź Viverto.pl. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia wymarzonej przestrzeni!

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone