0
Indywidualny projekt łazienki viverto.plDarmowa dostawa
Indywidualny projekt łazienki viverto.pl
Indywidualny projekt łazienki viverto.pl
Indywidualny projekt łazienki viverto.pl
Indywidualny projekt łazienki viverto.pl
Indywidualny projekt łazienki viverto.pl
Indywidualny projekt łazienki viverto.pl
Indywidualny projekt łazienki viverto.pl
Indywidualny projekt łazienki viverto.pl
Cena:299,00PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Zaprojektuj z nami swoją łazienkę

Szukasz pomysłu na aranżację łazienki? Skorzystaj z naszego doświadczenia i zleć projektantom Viverto stworzenie wizualizacji Twojej łazienki. Razem z Tobą zaprojektujemy wnętrze pełne designu i funkcjonalności – takie, które połączy Twoje marzenia z komfortowymi i ergonomicznymi rozwiązaniami.

W przypadku zakupu produktów, których łączna kwota przekracza 4000 złotych (tylko produkty, bez transportu i usług dodatkowych), w terminie do 3 miesięcy od daty otrzymania wizualizacji, koszt wykonania projektu zostaje obniżony do 1 zł (kwota zwrotu wynosi 298 zł).

Dlaczego warto zaprojektować łazienkę z Viverto.pl?

 • Nasi projektanci wiedzą, jakie trendy panują aktualnie w świecie łazienek.
 • Oferujemy jakościowe produkty w atrakcyjnych cenach – z pewnością znajdziesz je w swoim projekcie.
 • Doświadczenie naszych projektantów sprawia, że wiedzą oni, jak przenieść pomysł do świata realnego, tworząc projekt, który  będzie odpowiadał Twojej wizji łazienki.

Wraz z wizualizacją łazienki otrzymasz od nas:

 • Projekt uwzględniający różną perspektywę, a także rzut przydatny dla wykonawców.
 • Wizualizację układu płytek ceramicznych wraz z dokładnym wyliczeniem potrzebnej ich ilości
 • Rzut glazury oraz płytek podłogowych – wraz z ich rozmieszczeniem
 • Pomoc w wyborze pozostałych elementów wyposażenia łazienki, a także wsparcie naszych projektantów i doradców.
 • Listę produktów użytych w projekcie – z pewnością ułatwi ona Twoje zakupy.
 • Zwrot kaucji w przypadku zakupienia produktów w naszym sklepie.

4 kroki do Twojej wizualizacji

   
KROK 1   KROK 2   KROK 3


Opłać w koszyku projekt wizualizacji
 
Otrzymasz wiadomość e-mail, z prośbą o  informacje dotyczące projektu

  Prześlij nam informacje z maila z kroku 2 lub przygotuj rysunek/rzuty zawierające poniższe informacje i zadzwoń na numer
799 350 670 

 

 • ogólny pomiar długości ścian, wysokość pomieszczenia,
 • wymiary wnęk w ścianach - wysokość od podłogi do wnęki, wysokość i szerokość wnęki, jej odległość od narożnika ściany,
 • wymiary okien i drzwi - odległość od podłogi do parapetu, wysokość okna, wysokość nadproża okiennego, odległość okna od narożnika ściany, wysokość drzwi,
 • odległości podejść instalacji, odpływów kanalizacyjnych od narożnika ściany,
 • skosy sufitów - wysokość ścianki kolankowej „a”, długość skosu jako rzut na podłogę „b”, kąt połaci dachowej (patrz rysunek), wymiary okna połaciowego,
 • wymiary elementów dodatkowych – takich jak stelaż podtynkowy, czy grzejnik łazienkowy

W odpowiedzi zwrotnej uwzględnij także informacje dotyczące wyposażenia:
 • kolekcje płytek, które chciałbyś/chciałabyś użyć w swoim projekcie. Możesz wybierać pomiędzy wszystkimi płytkami z naszej oferty lub pokazać nam inne, a my postaramy się znaleźć się podobne w naszym asortymencie.
 • wyposażenie, które znajdzie się w Twojej łazience — wanna/prysznic, rodzaj umywalki, kolor armatury i ceramiki, lustro, grzejnik, wyposażenie dodatkowe (np. pisuar, bidet).
 • wizualizacje i aranżacje, które przypadły Ci do gustu. Możesz zainspirować się projektami dostępnymi na naszej stronie lub innymi wnętrzami, ważne, by w pełni oddawały charakter Twojej wymarzonej łazienki.
Pamiętaj, im więcej szczegółów dotyczących wizualizacji podasz, tym projekt lepiej odda Twoje założenia.


KROK 4
Nasi projektanci skontaktują się z Tobą z gotową wizualizacją lub dodatkowymi pytaniami


Regulamin usługi „Wizualizacja łazienki viverto.pl"

 1. Podana cena obejmuje projekt jednego pomieszczenia.
 2. Przed wykonaniem wizualizacji należy przesłać wymiary pomieszczenia, zgodnie z rysunkiem widocznym w kroku 3: a - wysokość ścianki kolankowej,  b - długość skosu jako rzut na podłogę.
 3. Projekt pomieszczenia jest wykonywany na podstawie przesłanych przez Klienta wymiarów pomieszczenia, a także rozmieszczenia mediów oraz przyłączy. Za poprawność wymiarów oraz rozmieszczenia mediów w pomieszczaniu odpowiada Klient.
 4. Projekt łazienki ma charakter poglądowy – nie należy traktować go jako ostatecznej wersji wyglądu przestrzeni. Wizualizacja ma charakter orientacyjny i ma za zadanie pomóc w zakupie towarów i wyposażenia.
 5. Klient w wyniku zakupu wizualizacji otrzymuje projekt pomieszczenia, wstępny kosztorys materiałów, których zakup jest możliwy w sklepie internetowym viverto.pl, poglądowy rysunek, oraz rzuty przedstawiające ułożenie płytek oraz wyposażenia.
 6. Realizacja pierwszej wersji projektu wynosi 10 dni roboczych. Po tym czasie klient może zgłosić poprawki do projektu w przeciągu 3 dni roboczych.
 7. Klient ma prawo do zgłoszenia dwóch poprawek do projektu, które uwzględniają: zmianę kolekcji użytych w wizualizacji płytek, zmiana koloru ścian oraz armatury/ceramiki. Zmiana koncepcji lub stylistyki wnętrza oznacza zlecenie kolejnego projektu, za który Klient zobowiązuje się uiścić kolejną opłatę.
 8. Klient, po zatwierdzeniu projektu wizualizacji może zakupić produkty z aranżacji w sklepie internetowym viverto.pl. W przypadku zakupu produktów, których łączna kwota przekracza 4000 złotych, w terminie do 3 miesięcy od daty otrzymania wizualizacji, koszt wykonania projektu zostaje obniżony do 1 zł (kwota zwrotu wynosi 298 zł).
 9. Wizualizacja jest tworzona na indywidualne zlecenie klienta, stanowi jednak utwór w rozumieniu ustawy o prawach autorskich. Powielanie bądź publikowanie projektu bez pisemnej zgody jego autorów jest zakazane i stanowi naruszenie przepisów ustawy. Projekt może zostać wykorzystany wyłącznie do celów prywatnych.
 10. W przypadku wycofania kolekcji płytek, wybranych przez Klienta, oferujemy jednorazową korektę wizualizacji. Chwilowy brak wybranej przez Klienta kolekcji nie jest podstawą do zwrotu kosztu wizualizacji.
 11. Cena produktu 299 zł jest stała – niezależnie od metrażu łazienki.
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na Twoje pytania.

Obsługa Klienta Viverto
OBSŁUGA KLIENTA
poniedziałek - piątek 8:00 – 17:00

+48 12 345 13 38

+48 799 350 670

e-mail: wyceny@viverto.pl

Zobacz galerię naszych wizualizacji

wizualizacja viverto
wizualizacja viverto
wizualizacja viverto
wizualizacja viverto
wizualizacja viverto
wizualizacja viverto
wizualizacja viverto
wizualizacja viverto
wizualizacja viverto
wizualizacja viverto

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone