0

Irsap

(40 produktów)
W Viverto.pl znajdziesz bogatą ofertę grzejników do swojego domu. Na szczególną uwagę zasługują włoskie produkty marki Irsap. Nadadzą się one świetnie zarówno do pokoju dziennego, sypialni, salonu, jak i łazienki. Ze względu na to, że grzejnik pełni dziś funkcję nie tylko grzewczą, ale także ozdobną, warto postawić na elegancki grzejnik Irsap.
Modele tej marki mają dekoracyjny charakter, a przy tym wyglądają minimalistycznie. Świetnie sprawdzą się więc zarówno w skromnie urządzonych pomieszczeniach, jak i bogato ozdobionych. Dobrze wpiszą się w pomieszczenia w każdym stylu. Nie należy więc obawiać się, że nasza wieloletnia łazienka czy salon nie zasługuje na nowy grzejnik ze smukłymi kolektorami o dużej wydajności. Dzięki wymianie odbiornika ciepła można zyskać gwarancję wysokiej funkcjonalności urządzenia na długie lata.

Modele, które warto wziąć pod uwagę, wyposażając swój dom, to Irsap Arpa oraz Irsap Tesi. Obie propozycje Irsap to pionowe grzejniki ścienne. Dobrze wpiszą się w wystrój wnętrz, ponieważ ze względu na klasyczny czarny kolor będą współgrały z armaturą łazienkową. Irsap Arpa czy Irsap Tesi to grzejniki nie tylko do pomieszczeń jednokolorowych, ale też wykończonych marmurem czy ceramiką. Mimo, że grzejniki pionowe nie są tak praktyczne jak poziome, zyskują na popularności ze względu na swój wygląd. Mogą wzbudzać ciekawość osób, które nigdy wcześniej nie spotkały się z tego rodzaju niecodziennym wystrojem wnętrz.

Dziś grzejnik nie musi być traktowany jak przedmiot, który należy ukryć za kanapą czy zasłonić ręcznikiem. Eleganckie modele Irsap to nowoczesność, ergonomia i minimalizm. Warto wziąć pod uwagę, że firma Irsap ma w swojej ofercie grzejniki pionowe ścienne w innych kolorach i wymiarach. Sprawdź na naszej stronie wszystkie modele producenta!

 

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Typ przylgi
Kierunek otwierania
Kolorystyka
Wykończenie
Wykończenie profili
Kolorystyka szkła
Dłuższy bok
Krótszy bok
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
Zastosowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone