0
01_kamienna_łazienka_z_prysznicem_viverto

Kamienna łazienka z prysznicem

Niezwykłe marmury, drewniane płytki do złudzenia przypominające oryginał i wyraziste dodatki. Oto nasza kamienna łazienka z prysznicem.

Kamienne płytki i drewno w łazience

Marmur jest bardzo wszechstronnym materiałem. Świetnie sprawdza się w różnych aranżacjach od nowoczesnych po klasyczne. Idealnie komponuje się z zarówno z wyrazistą kolorystyką, jak i neutralnymi akcentami nawiązującymi do natury, jak np. drewno. Płytki marmuropodobne The Room marki Imola dzięki lekkiej, brązowo-szarej barwie stanowią doskonałą bazę dla drewnianych elementów. Nordik Wood Gold włoskiej marki Flaviker inspirowane wyglądem skandynawskiego drewna, dzięki niskiej porowatości sprawdzają się w miejscach narażonych na kontakt z wodą. Dlatego też w naszej aranżacji posłużyły za wykładzinę prysznica. W tym miejscu nierówna struktura kafelek, nawiązująca do drewnianych desek, ma nie tylko zalety estetyczne, ale również praktyczne.Jakie dodatki do marmurowych płytek

Płytki ala marmur doskonale prezentują się z elegancką czernią i złotem. Kluczem do sukcesu przy wyborze odpowiednich dodatków są właściwe proporcje. Czarne i złote elementy łazienki powinny dopełniać wzorzysty marmur, ale nie przyćmić jego blasku. W naszej aranżacji sięgnęliśmy po czarną kabinę prysznicową i grzejnik łazienkowy Mondrian o bardzo nowoczesnym wyglądzie.

Elegancki marmur nie może się obyć bez złota. W kamiennej łazience z prysznicem również pojawiły się złote akcenty. Bateria umywalkowa marki Tres o montażu podtynkowym wprowadziła w pomieszczeniu nowoczesny klimat, głównie za sprawą matowego wykończenia. Całość nabrała spójnego charakteru i lekkości dzięki lustrzanym powierzchniom. Umiejętne ukryte lustro pionowe oddzieliło strefę prysznicową od umywalkowej nadając pomieszczeniu więcej dynamiki.

Zachwyciła Cię nasza nowa łazienka z marmurowymi płytkami i drewnem? Wszystkie materiały niezbędne do stworzenia swojej wymarzonej, nowoczesnej łazienki znajdziesz na Viverto.pl.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone