0
01_Kamienna_Łazienka_z_tapetą_viverto

Kamienna łazienka z tapetą

Niezwykłe połączenie elegancji i nowoczesności w czarno – granatowej odsłonie. Kamienna łazienka przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi włoskich klimatów.

Płytki imitujące kamień i tapeta z roślinnym motywem

Płytki Ibla Nero włoskiego producenta Piemme powstały z inspiracji wydobywanym na Sycylii kamieniem Pietra Pece. Słynie on ze swojej niepowtarzalnej struktury i różnorodnej kolorystyki, która przywodzi na myśl podłogi we włoskich domach. Płytki Ibla wykończone są w półpołysku, co dodaje im autentyczności i podkreśla ich formę. W naszej łazience zastosowaliśmy płytki Ibla Nero od Piemme w dwóch rozmiarach, standardowe 60x120 cm i mniejsze, 30x120 cm. Wąskie płytki tworzą na podłodze wzór jodełki, co dodaje całej aranżacji klasycznego charakteru. Ich ciemny kolor doskonale rozświetla elegancka tapeta z pięknym, kwiatowym motywem.

Jakie dodatki do kamiennej łazienki

Klasyczna baza wymaga użycia niekonwencjonalnych dodatków, które podkreślą jej charakter. W kamiennej łazience z tapetą elementy ceramiki łazienkowej dobraliśmy na zasadzie kontrastu, zarówno kolorystycznego jak i stylistycznego. Opływowe kształty miski WC i bidetu marki Laufen przypominają kształtem kamienie rzeczne a nowoczesna umywalka wisząca z blatem Ilbagnoalessi to prawdziwy ukłon w stronę nowoczesności. Jej niepowtarzalny wygląd przyciąga uwagę i sprawia, że aranżacja zyskuje ciekawy kształt.

Dopełnieniem całości jest dwubarwna armatura od F-Design, która łączy kolorystycznie motyw tapety z czarnymi płytkami ceramicznymi. Podtynkowy montaż podkreśla minimalistyczny styl łazienki.

Kamienna łazienka z tapetą to idealna propozycja dla poszukujących nietuzinkowych rozwiązań w małej łazience. Wysokiej klasy materiały wykorzystane w projekcie gwarantują wyjątkowy efekt. Jeżeli szukasz dobrych produktów od najlepszych producentów, wejdź na Viverto.pl i wybieraj spośród tysięcy artykułów do remontu i wykończenia domu.


PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone