0
Viverto_kamienny_wzor_i_drewno (1) main-foto

Kamienny beż i drewno

Płytki imitujące kamień to zawsze dobry wybór, jeśli szukamy ponadczasowego efektu i nietuzinkowej elegancji. Dzięki swojej różnorodności kamienne płytki znajdują swoje zastosowanie zarówno w minimalistycznych łazienkach jak i w klasycznych wnętrzach. Można je łączyć z drewnem, metalem czy płytkami 3D. Wszystko zależy od pomysłu i rodzaju płytek. Zobacz, jak zaaranżowaliśmy beżową łazienkę z kamiennymi płytkami i drewnem i przekonaj się, dlaczego warto zastosować kamień w łazience.

Kamień i drewno w łazience – połączenie doskonałe

Podstawą i zarazem motywem przewodnim naszej łazienki są płytki Albaster Shine marki Tubądzin. Ich ciepły odcień i naturalny, kamienny wzór wprowadzają we wnętrzu przytulny klimat. Dzięki wykorzystaniu tej samej płytki zarówno na podłodze jak i na ścianach udało się optycznie powiększyć pomieszczenie i nadać mu spójny charakter.

Niewielki, ale wyrazisty akcent projektu stanowi półka pod umywalkę z płytek drewnopodobnych. Brązowy odcień drewna i beżowa kolorystyka kamiennych płytek doskonale się ze sobą komponują, czego efektem jest harmonijna aranżacja.


Delikatne dodatki – sposób na lekkie wnętrze z kamieniem w roli głównej

Naturalny beż Albaster Shine idealnie współgra z białą kolorystyką ceramiki marki Laufen. Umywalka nablatowa PRO i miska WC podwieszana PRO Rimless z deską wolnopadającą PRO Slim stanowią doskonałe dopełnienie płytek imitujących kamień i drewnianego blatu.

Szklana kabina prysznicowa oraz baterie łazienkowe w kolorze chromu dodatkowo podkreśliły lekkość całego projektu. Nowoczesny wygląd wnętrza uzupełnił grzejnik elektryczny Asket marki Sunerzha w kolorze stali polerowanej.

Urządzenie delikatnej, pełnej harmonii łazienki jest prostsze niż myślisz. Wszystkie materiały potrzebne do zrealizowania projektu znajdziesz na Viverto.pl. Zainspiruj się naszą łazienką w kamiennych beżach i drewnie i stwórz w swoim domu oazę spokoju, o jakiej marzysz.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone