0
Lakier Rustykalny Bezbarwny 1L Magnat Style
Producent:
Magnat
Cena:59,92PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Lakier Rustykalny Bezbarwny 1l Magnat Style

Lakier Rustykalny Magnat służy do zabezpieczania i barwienia powierzchni, które zostały pokryte systemami dekoracyjnymi z serii Magnat Style. Tworzy on na ścianach trwałą, bezbarwną powłokę, która jest odporna na szorowanie i zmywanie wodą. Lakier Rustykalny dedykowany jest do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Dzięki specjalnym składnikom charakteryzuje się on wydłużonym czasem schnięcia. Dzięki temu pozwala stworzyć pożądany wzór, który może być dobrowolnie kształtowany. Lakier ten doskonale sprawdzi się także podczas wykonywania przecierek (ozdabiania ścian pomalowanych uprzednio farbami emulsyjnymi). Jest to produkt, który znaczenie usprawnia pracę podczas wykonywania dekoracyjnych efektów na ścianie.

Jak stosować Magnat Lakier Rustykalny?

Przygotowanie produktu:

Po otwarciu Lakieru Magnat, całość należy dokładnie wymieszać – ręcznie, powoli. W zależności od wybranego Systemu Dekoracyjnego dodać odpowiednią ilość Pigmentu Barwiącego MAGNAT Style do lakieru w wersji bezbarwnej. Ilość dodanego pigmentu nie powinna przekroczyć 5% objętości lakieru. Nie rozcieńczać wodą, nie dodawać wapna, nie mieszać z farbami emulsyjnymi innego typu.

Aplikacja:

Malować wewnątrz pomieszczeń w temperaturze otoczenia i podłoża od +5oC do +30oC oraz przy wilgotności powietrza nieprzekraczającej 75%. Nakładać przy pomocy wałka, pędzla lub narzędzi dekoracyjnych MAGNAT Style. W zależności od rodzaju systemu nałożyć jedną lub dwie warstwy Lakieru Rustykalnego Magnat Style. Kolejną warstwę nakładać po wyschnięciu poprzedniej. Po zakończeniu prac malarskich narzędzia umyć w wodzie. W czasie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenie wietrzyć do zaniku zapachu.

Uwagi:

Właściwe przygotowanie podłoża, użycie zalecanych narzędzi i metod malowania przyczynia się do uzyskania właściwej deklarowanej wydajności lakieru. Produkt przechowywać i magazynować w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu w temperaturze od +5oC do +25oC. Powłoka jest sucha w dotyku po około 1 godzinie. Całkowite wyschnięcie powłoki następuje po 4 godzinach. Pełne właściwości użytkowe powłoka uzyskuje po 3 dniach.

Zastosowanie:Wewnętrzne
Pojemność:1 L
Struktura:Nie
Zalecana liczba warstw:1-2
Wydajność:12m2/L
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek
Przeznaczenie:Do ścian i sufitów
Rodzaj farby:Lakier

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone