Laufen

Szukasz wyjątkowej ceramiki łazienkowej, która została wykonana z wysokiej jakości materiałów, odznacza się wyjątkowym wzornictwem, a jej designerzy nie bali się innowacyjnych rozwiązań? Ważny jest dla Ciebie zarówno styl, jak i funkcjonalność oraz ekologia? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi tak, to szukasz ceramiki Laufen! Sprawdź, jak wygląda ceramika Laufen inspirowana dążeniem do doskonałości.
Umywalka Nablatowa PRO 42x42 Laufen

520.00PLN
5.00(1)
W MAGAZYNIE

Laufen ceramika – Laufen umywalki i wanny, czyli piękno i funkcjonalność

Szwajcarska firma Laufen słynie z produkcji wysokiej klasy ceramiki łazienkowej, która odznacza się nowoczesnym i niebanalnym designem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami – zarówno w kwestii jej użytkowania, jak i niezawodności, wytrzymałości oraz prostocie utrzymania higieny.

Laufen udowadnia, że piękno może być praktyczne, a przy tym ekologiczne. Co doskonale pokazują produkty z linii Laufen Pro. I niezależnie od tego, czy jest to wanna Laufen, umywalka nablatowa Laufen, czy miska WC Laufen, marka daje na swoją ceramikę wieloletnią gwarancję, bo doskonale wie, jak dobre produkty oferuje.

Laufen miska bez kołnierza, toaleta myjąca i SaphirKeramik®

Nowoczesna miska WC Laufen Pro rimless to produkt, który  zadowoli zarówno pod kątem łatwości czyszczenia, jak i użytkowania. Toaleta myjąca Laufen bez rantów pozwala w łatwy sposób utrzymywać miskę w czystości, a samo użytkowanie jest komfortowe i higieniczne.

Wszystko za sprawą innowacyjnego połączenia nowoczesnej technologii i bezrantowej konstrukcji miski (rimless), co wraz z odporną na zabrudzenia powłoką Laufen Clean Coat, daje nam produkt praktycznie idealny. Laufen oprócz toalet myjących, oferuje również bardziej tradycyjne miski bez kołnierza. To jednak nie wszystko.

Opatentowany przez producenta Laufen materiał ceramiczny SaphirKeramik® pozwala tworzyć wyroby o niezwykle oryginalnym wzornictwie. W ten sposób powstają umywalki, miski czy wanny charakteryzujące się intrygującymi kształtami. SaphirKeramik® umożliwia uzyskanie bardzo cienkich krawędzi. Przy tym jest to materiał niezwykle trwały, lekki, higieniczny i ekologiczny, i co istotne podlega recyklingowi.

Laufen ceramika – opinie i ciekawostki

Wyjątkowość ceramiki Laufen, nie bierze się tylko z nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Nie bez znaczenia jest to, że marka przy tworzeniu swoich produktów współpracuje ze światowej klasy projektantami. Dzięki temu jej wyroby w żadnej mierze nie stanowią zwykłej ceramiki łazienkowej. W rzeczywistości są realizacją niezwykle przemyślanych koncepcji, które zawierają w sobie głębokie idee.

Dlatego Laufen cieszy się zasłużoną renomą i jej ceramika oraz inne produkty, takie jak akcesoria łazienkowe, deski klozetowe czy meble łazienkowe, są wybierane nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także przez profesjonalnych architektów wnętrz. A Ty, co wybierzesz? Sprawdź ofertę Laufen w sklepie viverto.pl i wybierz produkty, które dopasują się do Twojej łazienki.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Pomieszczenie
Rodzaj
Kraj pochodzenia
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone