0
Łazienka maksymalistyczna lastryko I-Cocci aranż viverto.pl

Łazienka maksymalistyczna z lastryko

Jeżeli lubisz ciekawe i niepowtarzalne wnętrza, pełne eklektyzmu i przemyślanych detali z pewnością spodoba Ci się nasza nowa łazienka maksymalistyczna z lastryko. Tutaj nic nie dzieje się przypadkiem a bogactwo formy i kolorów sprawia, że to prawdziwe dzieło sztuki w swojej kategorii.

Płytki imitujące beton i lastryko – duet doskonały

Maksymalizm to trend, który nie boi się niestandardowych połączeń i udowadnia, że materiały wywodzące się z różnych stylów można zestawić ze sobą w taki sposób, by stanowiły zgraną całość.  Nie inaczej jest w naszej aranżacji. Nowoczesny beton w połączeniu z lastryko w stylu art deco to tylko pozornie dwie odmienne kategorie. Marka Fioranese stworzyła kolekcję I Cocci, w której beton, lastryko i grafit tworzą niezwykle udaną kompozycję. Betonowe płytki, I Cocci Cenere, wykończone w macie prezentują się bardzo realistycznie i wyraziście. I Cocci Cemento Spaccato I Cocci Grafite Spaccato to lastryko, które stanowi mocny akcent aranżacji. Natomiast płytki grafitowe I Cocci Grafite tworzą tło pełne głębi i tajemniczości.

Czarne akcenty w łazience z lastryko

Aby jeszcze bardziej podkreślić wzorzystość płytek lastryko zdecydowaliśmy się na dodatki w kolorze czarnym. Kabina prysznicowa, zestaw natryskowy podtynkowy z deszczownicą, bateria podtynkowa i grzejnik pionowy Arpa to czarne akcenty, które idealnie nadają charakteru całej aranżacji. Jedynym białym elementem kompozycji jest umywalka stojąca na blacie Collaro marki Villeroy&Boch, która rozświetla łazienkę i nadaje jej dynamiki.

Więcej aranżacji z lastryko w roli głównej i nie tylko oraz wszystko czego potrzebujesz, by stworzyć swoją wymarzoną łazienkę znajdziesz na viverto.pl.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone