0
aranżacja łazienki navi biala połysk

Łazienka w stylu Bauhaus

Jasna kolorystyka, proste formy i zróżnicowane faktury. Nasza aranżacja posiada wszystko, czym powinna charakteryzować się łazienka w stylu Bauhaus. Jej minimalistyczny wystrój oparty został o materiały najwyższej jakości, które gwarantują funkcjonalność wnętrza.

Bauhaus, czyli łazienka, w której użyteczność spotyka oszczędność form

W naszym projekcie postawiliśmy na jasny odcień szarości przełamany subtelną bielą. Aby pomieszczenie prezentowało się maksymalnie nowocześnie, zastosowaliśmy w nim płytki imitujące beton Bestone Grey Lappato, Ceramica Limone. Ich wyjątkowa powierzchnia wykończona została w półpolerze. Delikatnie lśni ona pod wpływem zastosowanego przez nas oświetlenia. Aby nie zaburzyć spójności aranżacji, dopełniliśmy ją płytkami z kolekcji Navi w białym oraz szarym kolorze. Koncepcja łazienek Bauhaus opiera się na użyteczności, dlatego nasz projekt zdecydowaliśmy się uzupełnić wnękami, które doskonale sprawdzą się w roli praktycznych półek.

Łazienka Bauhaus – symetria wyznacznikiem wyposażenia

Nurt wywodzący się z Weimaru ponad wszystko stawia na uproszczenie form. W naszej aranżacji postawiliśmy więc na ceramikę sanitarną i czarną armaturę, której minimalistyczne rysy doskonale wypełniają założenia stylistyki Bauhaus. Charakterystyczny element pomieszczenia stanowi kabina prysznicowa z wyraźnymi, czarnymi profilami. Ich dopełnieniem jest zestaw prysznicowy z kolekcji Mis Color, Palazzani. Tuż obok znajduje się blat, z umywalką nablatową Spool o eliptycznym kształcie. Kompletuje ją podtynkowa bateria umywalkowa Mis Color 563174 Czarna oraz półsyfon Oval umywalkowy Mosiądz Chromowany, Watersolutions, którego srebrzysty blask doskonale odnalazł się w pomieszczeniu. Prostą formą odznacza się pionowy grzejnik Arpa 2 Nero Satinato, Irsap, którego industrialne rysy nadały wnętrzu wyrazistości.

W viverto.pl znamy się na łazienkach. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i poznaj gorące trendy wnętrzarskie. Czerp z ograniczonych form i stwórz swoją wymarzoną oazę relaksu.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

Płytka Podłogowa Bestone Grey Lappato 59,8x59,8 Ceramica Limone
CASHBACK 100 ZŁ ZA 1000 ZŁDarmowa dostawa
Płytka Ścienna Navi Biała Mat 29,8x89,8 Ceramica Limone
CASHBACK 100 ZŁ ZA 1000 ZŁDarmowa dostawa
Płytka Ścienna Navi Jasnoszara Poler 29,8x89,8 Ceramica Limone
CASHBACK 100 ZŁ ZA 1000 ZŁDarmowa dostawa
Płytka Ścienna Navi Jasnoszara Mat 29,8x89,8 Ceramica Limone
CASHBACK 100 ZŁ ZA 1000 ZŁDarmowa dostawa
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone