0
aranzacja łazienki pietrasanta mat

Łazienka w stylu romantycznym

Łazienka w stylu romantycznym to nawiązanie do subtelności i delikatności. Królują w niej spokojne barwy i motywy dodające przestrzeni ciepła i przytulności. Aranżacja z Płytkami Pietrasanta idealnie wpisuje się w czuły klimat romantycznego designu, będąc odpowiedzią na potrzeby miłośników nastrojowych wnętrz.

Biała, romantyczna łazienka to pomieszczenie pełne kobiecej delikatności

W tak wyjątkowej aranżacji postawiliśmy na królujące od kilku sezonów wielkoformatowe kafle. Ich zastosowanie umożliwiło nam stworzenie wnętrza bez fug, od podłogi po sufit. Powiększony rozmiar Tubądzin Pietrasanta pozwolił także ukazać piękno naturalnego marmuru, który stał się inspiracją dla twórców jego ceramicznego odpowiednika. Mleczna barwa i delikatne użylenia doskonale sprawdziły się w roli tła dla wyjątkowych dodatków. Jasny kolor jest także rozwiązaniem do małych łazienek romantycznych – rozświetli je, dając wrażenie większej przestrzeni, pełnej harmonii i relaksu.

Styl romantyczny w łazience tworzą przede wszystkim dodatki

Motywem przewodnim stylu romantycznego jest subtelność. Delikatne linie, tworzące charakter wnętrza najlepiej wykorzystać w formie wyposażenia łazienki. Wybrana przez nas miska WC oraz bidet, wprowadziły do aranżacji nowoczesny rys. Widoczny jest on również w postaci Baterii Bidetowej Z/K Q-Line, Vitra o chromowanym wykończeniu. Ciepły motyw uzyskaliśmy za pomocą drewna. Szafka wraz z umywalką, dopełniona została geometryczną linią Baterii Umywalkowej Q-Line. Tuż nad nią powiesiliśmy okrągłe lustro w miedzianej ramie. Całość, dopełniona odpowiednim oświetleniem stała się zwieńczeniem pięknej, romantycznej łazienki.

Wnętrze w subtelnym wydaniu? Jeżeli szukasz inspiracji na łazienkę w stylu romantycznym, wykorzystaj stworzony przez nas projekt.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone