0
Aranżacja łazienki z niebieskim akcentem viverto

Łazienka z niebieskim akcentem

Wprowadź kolor do swojej łazienki i postaw na wyposażenie w ponadczasowym odcieniu navy blue. Poznaj przepis na modne i funkcjonalne wnętrze, które łączy w sobie piękno drewna, industrialne nawiązania i grę barwą. Nasza łazienka z niebieskim akcentem z pewnością Cię zainspiruje. Tylko spójrz!

Łazienka z granatowymi dodatkami – doskonały kontrast dla neutralności

Projektując to wnętrze, chcieliśmy połączyć klasyczne rozwiązania aranżacyjne z ciekawym wyposażeniem. Nie obawialiśmy się więc sięgnąć po drewno i subtelną biel, która nabrała wyrazistości za sprawą delikatnej trójwymiarowości. Florystyczny design to propozycja hiszpańskiej marki Saloni i płytek Jewell Fluctus Nacar. Dopełniają je kafle Shine Pearl, które idealnie harmonizują z obecnymi w pomieszczeniu motywami drewna. Natura jest wciąż chętnie wybierana do łazienek, dlatego neutralny odcień ceramicznych desek doskonale dopełnił nasz aranż. Widoczne na podłodze i w strefie prysznica kafle to propozycja marki Rondine, która w kolekcji Woodie Beige perfekcyjnie oddaje piękno prawdziwego drewna. Ułożenie ich we wzór jodełki sprawiło, że całość nabrała nowoczesnego wydźwięku.

Łazienka Navy Blue – niezwykła moc dodatków

Nasza aranżacja to połączenie stylów i trendów. Wybierając wyposażenie do tej łazienki, poszliśmy w stronę dodatków, które wprowadziły do wnętrza charakter. Elementem, który od razu przykuwa wzrok, jest strefa umywalki i znajdująca się w niej szafka wykończona niebieskim blatem – propozycja polskiej marki Elita. Marmurowy odlew w odcieniu Navy Blue dopełnia nablatowa umywalka Reni 46, która idealnie komponuje się z powierzchnią blatu. Powyżej niej zainstalowaliśmy podtynkową baterię Hansgrohe Vernis Blend 71576670. Czarna armatura idealnie współgra z profilami szafki oraz z czarną ramą lustra. W naszej łazience z kolorowym akcentem zadbaliśmy także o najwyższy poziom wygody i funkcjonalności, doświetlając lustro wysokiej jakości spotem Alton 2 marki Aio, a także instalując czerwony, metalowy wieszak Simple Metallic Red, Terma, który uzupełnia drabinkowy grzejnik Simple Soft 9005 120x50. Zwieńczeniem naszego projektu jest kabina prysznicowa typu walk-in, którą rozgranicza minimalistyczna, szklana kabina.

Spodobał Ci się projekt łazienki z granatową szafką? Zainspiruj się nim podczas urządzania swojego sanitariatu i rozgość się w świecie nowoczesnego designu.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone