0
aranzacja laznieki cementus nowa

Łazienka z płytkami cegiełkami

Jak wprowadzić cegłę do łazienki? Spójrz na naszą aranżację, w której miejsce znalazła estetyka czerpiąca wprost z loftowych mieszkań. Poznaj przepis na designerskie wnętrze, z charakterystyczną, ostrą linią wyrazistej czerni.

Łazienkapłytki cegiełki i betonowe szarości

Do stworzenia tej aranżacji zainspirował nas wciąż chętnie wybierany do wnętrz surowy, industrialny motyw. Spójrz tylko na jej elementy. Niezwykle charakterystyczne, cegłopodobne płytki Tribeca Multicolor, Rondine dopełniliśmy szarymi kaflami o powiększonym rozmiarze. Imitacja betonu w trwałej odsłonie jest zasługą kolekcji Cementus od producenta Ceramica Limone. Dwa odcienie – Smokey oraz Foggy do złudzenia przypominają dekoracyjne, cementowe powierzchnie. Ich uzupełnieniem stały się pionowe listwy ścienne, które przepięknie rozświetliły wnętrze, uwypuklając delikatnie trójwymiarową powierzchnię płytekcegiełek.

Płytki cegiełki łazienka z loftowym charakterem

Industrial widoczny jest także w wybranym przez nas wyposażeniu. Z pewnością Twój wzrok przykuła kabina prysznicowa.  Nowoczesny model walk- in z charakterystycznymi szczeblinami uzupełniliśmy o wyrazisty zestaw prysznicowo-wannowy podtynkowy Keria Czarna. Równie geometrycznym rysem charakteryzuje się niewielki grzejnik Meteor 85, Excellent, umieszczony tuż za kabiną. Jego czarne szczeble idealnie współgrają z baterią umywalkową wysoką Keria Czarna o niezwykle industrialnym wyglądzie. Kompletuje ona okrągłą umywalkę nablatową białą Water Jewels, Vitra, którą cechuje delikatne zwężenie u dołu. Spójrz na szczegóły wnętrza. Praktyczna szafka, okrągłe lustro z grubą ramą i wbudowane w ściany półki nie tylko prezentują się nienagannie, ale także cechują się najwyższą funkcjonalnością.

W viverto.pl śledzimy najnowsze trendy wnętrzarskie. Zainspiruj się naszą łazienką, w której miejsce znalazły płytki cegiełki i stwórz nowoczesną aranżację, która stanie się ozdobą Twojego domu.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone