0
aranzacja-lazienki-cerrad

Łazienka z płytkami kamiennymi

Kamień we wnętrzu? Stanowi klasykę, która od lat gości w wielu projektach. Odkryj na nowo jego estetykę dzięki ceramice, wyglądającej jak płytki z kamienia do łazienki. Zobacz, jak przy ich użyciu możesz odmienić oblicze swojego pomieszczenia i zainspiruj się projektem klasycznej łazienki, który dla Ciebie przygotowaliśmy.

Płytki kamienne do łazienki – odkryj je w nowym wydaniu

Naturalne wykończenie łazienki w nowoczesnych klimatach? Dzięki kolekcji Masterstone od producenta Cerrad jest to możliwe. Wprowadź do swojego domu estetykę, która czerpie wprost z natury. Polerowana powierzchnia użytych przez nas płytek "z kamienia", wnosi do aranżacji łazienki ducha wielkomiejskich loftów. W projekcie tym postawiliśmy na kontrast – spójrz na część kąpielową. Użyte w niej płytki podłogowe Nickwood Beige inspirowane są wyglądem prawdziwego drewna. Ciepły odcień tej kolekcji przepięknie zrównoważył surowość monolitycznej imitacji kamienia. By całość prezentowała się jeszcze bardziej nowocześnie, postawiliśmy na kolejny akcent: biel.

Płytki z kamienia – Twój sposób na stylową łazienkę

Natura jest najlepszym projektantem. Wiemy o tym, dlatego w naszej aranżacji połączyliśmy neutralne barwy, które tworzą ład we wnętrzu. Biel jako najczystszy kolor, świetnie odnalazła się w łazience w towarzystwie drewna i płytek, które wyglądają jak z kamienia. Biała armatura nadała naszej aranżacji charakteru. Wanna Wolnostojąca Przyścienna Emilia, Emporia wręcz zachęca do kąpieli, a umywalka z kamiennym motywem, dzięki Baterii Umywalkowej Study Colors Biały Mat stała się jej świetnym dopełnieniem. By nie zaburzać kompozycji, postawiliśmy na proste dodatki – lustro w białej ramie oraz grzejnik łazienkowy o asymetrycznych żebrach.
Szukasz pomysłu, jak urządzić łazienkę? Nasza inspiracja, która zawiera płytki wyglądające na kamienne, z pewnością pomoże Ci podjąć decyzję jak ją zaaranżować. Pobudź swoją wyobraźnię i stwórz z nami wymarzony salon kąpielowy.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone