0
aranżacja łazienki bianco mv

Łazienka ze złotym marmurem

Złoty marmur w łazience? W naszej aranżacji wykorzystaliśmy estetykę szlachetnego kamienia, łącząc ją z surowym, industrialnym motywem. Czy zestawienie dwóch kontrastujących stylów może wyglądać dobrze? Spójrz na nasz projekt i sam oceń. Naszym zdaniem propozycja ta prezentuje się niezwykle oryginalnie.

Ruda łazienka – motyw, który warto wykorzystać w projekcie

Przyjrzyj się naszej aranżacji rudej łazienki. Wykorzystaliśmy w niej płytki ceramiczne Bianco MV włoskiego producenta La Faenza, o szlachetnym wyglądzie czerpiącym wprost z natury. Mimo pokusy, by wykorzystać ten motyw w całym pomieszczeniu, tworząc wnętrze total look, postanowiliśmy nadać naszej łazience z rudo złotym marmurem nieco surowego charakteru. Z pewnością zwróciłeś uwagę na głęboką, intensywną czerń, która stanowi w naszej propozycji niezwykle charakterystyczny dodatek. Jej obecność na ścianie jest zasługą dekoru Rhombus Black, Equipe. Z jego pomocą ułożyliśmy niezwykle elegancką mozaikę, która stanowi tło dla wyróżniającego się, pionowego grzejnika. Ciemny kontrast spodobał nam się tak bardzo, że postanowiliśmy użyć go także w postaci ceramiki łazienkowej oraz armatury.

Złoty marmur – stwórz z nim swoją nowoczesną łazienkę

Dzięki zastosowaniu powiększonego formatu płytek do łazienki, z powodzeniem sprawdziły się one w roli okładziny murowanego blatu. Stanęła na nim nowoczesna, czarna umywalka o prostokątnym kształcie, którą dopełniliśmy korkiem o tej samej barwie 5POSLNS, Catalano oraz baterią podtynkową Futuro, Giulini Giovanni. W tej strefie Twój wzrok z pewnością przykuło duże lustro oraz lampa wprost nawiązująca do industrialnych wnętrz. By nie zakłócić estetyki aranżacji, postawiliśmy w niej na czarną miskę WC o klasycznym kształcie. Przyjrzyj się całości. Czyż nie wygląda niezwykle fantazyjnie?
Spodobało Ci się to połączenie? Zainspiruj się nim, by stworzyć rudo-złotą łazienkę, o jakiej marzysz.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone