0
Mała łazienka bez okna

Mała łazienka bez okna

Zastanawiasz się, jak urządzić małą łazienkę bez okna? Poznaj przepis na jasną przestrzeń i optyczne powiększenie pomieszczenia za pomocą płytek oraz odpowiednio dobranego światła. Drewno, struktura i lastryko pozwoliły nam stworzyć projekt w prawdziwie nowoczesnym wydaniu.

Łazienka bez okna – rozjaśnij ją za pomocą płytek

W naszym projekcie znaleźliśmy miejsce na klasyczną glazurę drewnopodobną oraz stylową imitację włoskiego Terrazzo. Umieszczone na podłodze oraz konsoli pod umywalkę ceramiczne deski to kolekcja marki Ceramica Limone o neutralnym wybarwieniu. Uzupełniliśmy je kolekcją Venetian Marble, Piemme. Jej wygląd nawiązuje do pokochanego na nowo lastryko, stanowiąc ciekawe przełamanie bieli płytek ściennych Stryn, AB. Ostatnim motywem, po który sięgnęliśmy w tym wnętrzu, jest wyglądający niczym pogięty papier trójwymiar, wyznaczający strefę umywalkową. To glazura hiszpańskiej marki Baldocer, Space Neve Satin. Mała łazienka bez okna została przez nas dopełniona równoległymi, chromowanymi listwami ściennymi.

Mała łazienka bez okna z prysznicem – nowoczesna i funkcjonalna

Niewielką przestrzeń uzupełnia klasyczna czerń, lśniący chrom i ponadczasowa biel. Na drewnopodobnym, ceramicznym blacie umieściliśmy wpuszczaną umywalkę Debug marki Palazzani, która została dopełniona wysoką baterią sztorcową Talis E240 od Hansgrohe. Tuż obok znalazła się strefa prysznica z kabiną walk-in o czarnych profilach. Jej wnętrze uzupełnia siedzisko Seduro, Excellent. Dopełnieniem czerni w projekcie łazienki bez okna jest grzejnik Matador, Watersolution o klasycznym wyglądzie drabinki. W naszej aranżacji nie mogło także zabraknąć lustra. Okrągły model LED bez ramy wprowadził blask do przestrzeni i podkreślił strukturę użytych w projekcie płytek ściennych.

Stwórz z nami wnętrze, o którym marzysz. Aranżacja małej łazienki bez okna a może urokliwe pomieszczenia w wiejskim klimacie? Zobacz nasze projekty i zaczerpnij z nowoczesnych propozycji, łączących design i praktyczne rozwiązania. Łazienki z wyobraźnią – tylko z viverto.pl.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone