0
Viverto-aranz-newbury (3)

Marmurowa łazienka w stylu glamour

Glamour to wyrafinowanie i klasa! W tej aranżacji zapewniają je płytki imitujące marmur, zróżnicowane oświetlenie i dyskretnie zastosowana sztukateria. Nie mogło zabraknąć jasnych kolorów w połączeniu ze złotem.

Płytki imitujące marmur – przepis na luksusowe wnętrze

W tej aranżacji marmur jest motywem przewodnim. Newbury White Pulido to hiszpańskie płytki imitujące marmur, które zapewniają poczucie dyskretnego luksusu. W stylu glamour równie ważna jest kolorystyka, dlatego ciepłe, stonowane kolory i pastele świetnie się do tego nadają. Delikatny motyw różu na ścianie nadał łazience całkiem innego wyrazu. Prostota i czystość sprawiają, że wspaniały marmurowy wzór zajmuje centralne miejsce w łazience.

Warto zerknąć także na sufit, gdzie zaaranżowaliśmy klasyczne, białe cokoły sufitowe. Sztukateria z pewnością wywołuje poczucie luksusu i elegancji w nowoczesnej łazience.


Biała ceramika i złoto w nowoczesnym wydaniu

W stylu glamour liczy się zachowanie prostoty armatury. Eleganckie, czyste linie są koniecznością, a zaokrąglone profile uspokajają wnętrze. Nowoczesna, wolnostojąca wanna marki Emporia, o prostych, owalnych kształtach, stwarza poczucie wyrafinowania. Dopasowana do niej umywalka spełnia nie tylko aspekt funkcjonalny, ale i estetyczny.

Złota armatura marki Omnires — bateria umywalkowa i bateria wannowa — o prostym, awangardowym kształcie pozwoliła nam wykreować niepowtarzalne wnętrze. Złoto idealnie współgra z imitacją marmuru, tworząc ponadczasowe i szlachetne połączenie. Blasku nadaje również grzejnik łazienkowy i choć aranżacja przepełniona jest złotem i marmurem – nadal jest subtelna, delikatna i elegancka. Nie możemy zapomnieć także o nastrojowym oświetleniu od marki Aio, podkreślającym cechy stylu glamour.

Jeśli tak jak my jesteś fanem wnętrz w stylu glamour – odwiedź nasz sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, do stworzenia unikalnej łazienki.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone