0
Nowoczesna łazienka z drewnem i dekorem (0)

Nowoczesna łazienka z drewnem i dekorem 3d

Marzysz o łazience wyciągniętej wprost z najnowszych katalogów wnętrzarskich? Zobacz naszą aranżację! Aby nadać jej niepowtarzalnej dawki ciepła, wykorzystaliśmy drewnopodobne elementy, które połączyliśmy z kamieniem i dekorem ściennym.

Beżowa łazienka z drewnem - pomysł na stylową aranżację

Płytki trójwymiarowe to aranżacyjny hit tego roku. Teksturowana ściana akcentująca w łazience może stworzyć ciepłą i zachęcającą atmosferę. W tym projekcie kolekcja Landstone Novabell króluje w strefie umywalkowej. Na ścianie widoczne są Clay Sruttura, o pięknej, beżowej barwie, dodatkowo uwydatnione światłem LED. Z kolei na zbudowanym przez nas blacie oraz jako obudowa wanny - Raw White Struttura. Ich żebrowana struktura skupia na sobie całą uwagę, zapewniając neutralną podstawę dla innych elementów. Resztę wnętrza wypełniły kamienne płytki Landstone Clay o jasnej barwie, jednak tym, co perfekcyjnie ożywia, są płytki drewnopodobne Nordic Wood Walnut Bacchette.

Modne dodatki w nowoczesnej łazience

W projekcie nowoczesnej łazienki nie mogło zabraknąć odpowiednich dodatków. Zaczniemy więc od białej ceramiki GSI, która zachwyca prostotą, ale jednocześnie modnym designem. Przełamaliśmy ją miedzianymi bateriami łazienkowymi Vitra. Umywalkę ozdobił model podtynkowy Origin, a wannę - natynkowy z tej samej serii. Kolejnym przebijającym się elementem jest czerń. Reflektor do szynoprzewodu Twiga Tecna 3 Black od marki Aio całkowicie odmienił wnętrze, nadając mu nieco loftowego stylu. Ważnym szczegółem jest również parawan wannowy od marki Radaway, który komponuje się z oświetleniem oraz czarnym grzejnikiem Irsap.

Tak wiele szczegółów pozwoliło stworzyć nowoczesne i praktyczne wnętrze. Zainspiruj się także innymi aranżacjami na naszej stronie i odmień wnętrze swojej łazienki już dziś!

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone