0

Oferta dla architektów i projektantów wnętrzOferta CASHBACK dla architektów i projektantów wnętrz


Viverto.pl to duży sklep internetowy z kompleksową ofertą materiałów do wykończenia wnętrz. Jesteśmy pasjonatami wnętrzarstwa i designu. Z przyjemnością współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie projektowania wnętrz i architektury.
Stworzyliśmy specjalną ofertę CASHBACK dla projektantów, poszukujących godnego zaufania partnera w branży wyposażenia wnętrz. Współpraca z Viverto.pl to szansa na szybką i wyjątkowo korzystną obsługę Klientów pracowni architektonicznych oraz wykonawców "pod klucz".

Dlaczego warto współpracować z Viverto.pl?

Niższe ceny w Viverto Cashback – w zależności od wielkości zamówienia i rodzaju asortymentu indywidualnie naliczana prowizja.

 

Fachowe doradztwo w Viverto Fachowe doradztwo profesjonalistów – zweryfikujemy czy czegoś nie brakuje do kompletu, czy poszczególne elementy do siebie pasują.

 

Duży wybór Viverto Idealny produkt dla Twojego Klienta – bazując na naszym doświadczeniu zaproponujemy Ci lepszej jakości rozwiązania z korzyścią dla Ciebie i Twojego Klienta.

 

Szybka dostawa w Viverto Terminowość – informacja i indywidualna opieka nad każdym etapem realizacji zamówienia.


Zadzwoń 799 350 671 lub wypełnij formularz kontaktowy.
Możesz w formularzu opcjonalnie dodać NUMER TELEFONU w celu kontaktu.Formularz kontaktowy:

* Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym, będą wykorzystane tylko do celów kontaktowych w ramach wysłanego formularza. Dane te nie będą gromadzone ani przetwarzane do innych celów. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach osób, których dane są przetwarzane, znajdują się w pod adresem viverto.pl/rodo-w-viverto-plJeżeli posiadasz pliki lub zdjęcia z inspacjami, prześlij zapytanie na adres: wyceny@viverto.pl . W temacie maila wpisz "DLA PROJEKTANTA".

Zobacz sklep Viverto.pl>

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone