0

Omnires

(618 produktów)

Marka Omnires w swoim asortymencie posiada armaturę oraz akcesoria łazienkowe, które od ponad 30 lat dostępne są dla klientów. Proponowane przez Omnires baterie znaleźć można w wielu europejskich łazienkach, gdzie zachwycają nie tylko swoim designem, ale i funkcjonalnością. Klienci sklepu Viverto mają możliwość sprawdzenia produktów marki Omnires na własne oczy, ponieważ jest ona dostępna w naszej ofercie.

Omnires - świadomy design i niezawodne działanie 

Marka posiada szereg cech i wartości, dzięki którym udało jej się osiągnąć duży sukces w branży. Jeśli jesteś właśnie na etapie wykańczania łazienki i szukasz sprawdzonego producenta, warto rozważyć ​​Omnires.

  1. Proponowana przez markę armatura łazienkowa zachwyca designem, który odnajdzie się zarówno w bardziej nowoczesnych, jak i tych klasycznych wnętrzach.
  2. Producent daje swoim klientom szeroki wachlarz wyboru, dzięki czemu każdy z nich znajdzie coś dla siebie. Różnorodność faktur i kolorów jest czymś, co z pewnością wyróżnia ofertę marki na tle konkurencji. Proponowany przez Omnires zestaw prysznicowy można znaleźć zarówno w wersji złotej, srebrnej, miedzianej, a także klasycznej matowej czerni. Modna obecnie czarna armatura łazienkowa stała się już niemal kultowym wyborem.
  3. Firma cały czas się rozwija wdrażając nowe technologie i poszukując kolejnych rozwiązań. Dzięki takiemu podejściu udało się już wdrożyć wiele trwałych metod i procedur, które korzystnie wpływają na oferowane produkty. Bateria Omnires jest jednym z najchętniej kupowanych elementów do wykańczania łazienek.
  4. Nie sposób nie wspomnieć tutaj także o wysokiej jakości produktów, takich jak np. Omnires Y zestaw prysznicowy, którą marka osiąga dzięki dbałości o dobór materiałów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym.

Co oferuje nam Omnires?

Jak widać, nie bez powodu ta polska marka stała się jednym z pionierów w branży. To dzięki posiadaniu w swoim asortymencie produktów typu Omnires bateria prysznicowa już od ponad 30 lat powiększa się grono klientów firmy.  Potwierdzają to także pozytywne recenzje pojawiające się na wielu portalach - jeśli chcesz się przekonać, wystarczy że wpiszesz “Omnires opinie”.
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Dłuższy bok
Krótszy bok
Rodzaj
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Zastosowanie
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Kolorystyka
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Wykończenie
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Rodzaj źródła światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Napięcie
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone