0
Panel Prysznicowy Puravida Raindance Lift 27008400 Hansgrohe
Panel Prysznicowy Puravida Raindance Lift 27008400 Hansgrohe
Panel Prysznicowy Puravida Raindance Lift 27008400 Hansgrohe
Producent:
Hansgrohe
Cena:10155,00PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Puravida Raindance Lift Hansgrohe Panel Prysznicowy 27008400

Puravida Raindance Lift to zestaw prysznicowy, który spełni wymagania najbardziej wymagających miłośników kąpieli. Jego elegancka, prosta linia dopełni stylowe wnętrze łazienki, a Tobie zapewni niezapomniane wrażenia podczas korzystania z prysznica. W skład panelu 27008400 Hansgrohe wchodzą: głowica oraz słuchawka prysznicowa, panel z wbudowaną baterią oraz kompatybilny uchwyt i wąż. Całość zapewni Ci niezapomniane doznania każdego dnia. Skorzystaj z miękkiego niczym deszcz strumienia RainAir lub bardziej wyrazistego przepływu wodospadowego. O twoje bezpieczeństwo zadba technologia uniemożliwiająca przypadkowe uruchomienie wody cieplejszej niż 40oC. Zapomnij o bolesnych oparzeniach i rozkoszuj się przyjemnym relaksem, który otuli Twoje ciało. Wybierz połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu i wznieś codzienną higienę na najwyższy poziom.

Panel prysznicowy Hansgrohe 27008400 – poznaj cechy produktu:

 • Głowica prysznicowa Raindance S 180 Air
 • Wielkość: 180 mm
 • Długość ramienia: 420 mm
 • Regulacja wysokości: 200 mm
 • Strumień (głowica prysznicowa): RainAir, Wodospadowy
 • Przepływ RainAir (przy 3 bar): 14 l/min
 • Przepływ strumień wodospadowy (przy 3 bar): 17 l/min
 • Zabezpieczenie przy 40°C
 • Blokada maksymalnej temperatury
 • Odizolowany korpus
 • Sposób montażu: instalacja natynkowa

AirPower: więcej objętości dzięki domieszce powietrza  AirPower: więcej objętości dzięki domieszce powietrza

Zmyślna technologia prysznicowa stworzy rozkoszny klimat w Twojej łazience, a Ciebie na długo wprawi w zachwyt.
Ponieważ w odróżnieniu od kosztownej wody, powietrze dostępne jest bez ograniczeń, wynalazcy marki Hansgrohe opracowali rewolucyjną koncepcję w wewnątrzfirmowym laboratorium: AirPower. Oznacza to: Radość i jednoczesną oszczędność wody. Zasada jest prosta, lecz genialna: Przez całą powierzchnię tarczy prysznicowej powietrze jest zasysane do wewnątrz. W ten sposób napływająca woda zostaje dosłownie nadmuchana energią. Wzbogacane na bieżąco powietrzem krople nabierają lekkości i miękkości. Dzięki temu nie tylko zwiększa się Twoja przyjemność kąpieli pod prysznicem, ale także obniża się zużycie wody. Dzięki AirPower możesz cieszyć się wodą w jej najpiękniejszej postaci - bez troski o środowisko.

XXL Performance: duża tarcza prysznicowa  XXL Performance: duża tarcza prysznicowa

Wielkoformatowe prysznice XXL zapewniają strumień wyjątkowej jakości i jedyną w swoim rodzaju przyjemność kąpieli.
XXL Performance oznacza rozłożyste strumienie w głowicach i główkach prysznicowych marki Hansgrohe. Odczucie wody przypomina ciepły letni deszcz, co zapewnia odprężenie. Prysznic w dużym formacie marka Hansgrohe oferuje pod postacią wielu swoich produktów, takich jak na przykład głowice prysznicowe Rainmaker Select czy Raindance Rainmaker. Zamknij oczy, rozkoszuj się rozmaitymi rodzajami strumieni i pozwól, aby codzienność odpływała z każdą kolejną kroplą wody. Kto myśli, że przyjemność XXL i oszczędne zużycie wody wykluczają się nawzajem, temu chętnie przedstawimy kontrargument. Dzięki naszym wariantom EcoSmart Twoje zużycie wody wyniesie jedynie 9 litrów na minutę, gdy Ty będziesz cieszyć się prysznicowym doznaniem ekstraklasy. A to dlatego, że dzięki innowacyjnym rodzajom strumieni Hansgrohe, jak na przykład RainAir, poczujesz rozkosz nawet przy wielkości przepływu 9 litrów. Zawdzięczamy to obfitym, wzbogaconym powietrzem kroplom (Technologia AirPower).

QuickClean: łatwe usuwanie kamienia  QuickClean: łatwe usuwanie kamienia

Kamień i inne osady można po prostu zetrzeć ręką, dzięki czemu nasze produkty działają perfekcyjnie przez długie lata i równie świetnie wyglądają.
Dla dziecinnie łatwego czyszczenia, na perlatorze baterii i na dyszach strumieniowych pryszniców znajdują się silikonowe wypustki. Wysokiej jakości i odporny na uszkodzenia silikon wystarczy przetrzeć palcami. Dzięki temu kamień i brud znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a Ty możesz cieszyć się strumieniem o zawsze pełnym kształcie. Piękny strumień prysznicowy podczas kąpieli i równomiernie płynąca woda podczas mycia rąk sprawiają po prostu więcej radości. 

Kod producenta:27008400
Rodzaj:Zestaw prysznicowy
Kolorystyka:Chrom
Kolor:Biały/Chrom
Wykończenie:Połysk
Element sterujący:Regulator termostatyczny

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone