0
arazacja lazienki thermae milk nobvabell viverto

Pastelowa łazienka ze złotym akcentem

Szukasz pomysłu na łazienkę w jasnych, delikatnych barwach? Poznaj naszą pastelową aranżację ze złotym akcentem, która zachwyci Cię swoją lekkością. W tym projekcie panuje niezwykła równowaga pomiędzy wyszukanymi materiałami a subtelnymi, stonowanymi kolorami.

Kamienne płytki, które nadają blasku

Kamień często bywa kojarzony z zimnymi wnętrzami w odcieniach szarości lub czerni, a w rzeczywistości to materiał, który ma o wiele więcej do zaoferowania. Marka Novabell postanowiła wykorzystać wyjątkowy urok trawertynu, by stworzyć kolekcję w pełni oddającą urodę tego jasnego kamienia. W naszej aranżacji płytki Thermae Milk posłużyły za bazę projektu. Natomiast gres podłogowy Thermae Honey, o nieco ciemniejszej barwie, w parze z płytką strukturalną Thermae Milk Struttura Mesh stworzył efektowną, podświetlaną ścianę. Dzięki ciepłym odcieniom płytek całość nabrała przytulnego charakteru.

Kolorowa ceramika i złote dodatki – sposób na nudę

Łazienka w pastelowych kolorach nie musi być nudna i monotonna. Wręcz przeciwnie. Wyraziste akcenty podkreślają wyjątkowość płytek imitujących trawertyn. Umywalka nablatowa Reni Fume polskiego producenta Elita w brązowoszarym kolorze i matowym wykończeniu świetnie prezentuje się na dobranej kolorystycznie półce. W połączeniu z funkcjonalną, białą szafką łazienkową tworzy ciekawą bryłę, która nadaje całej łazience temperamentu. Przysłowiową kropką nad „i” jest tutaj designerski grzejnik elektryczny Nuance marki Sunerzha w kolorze złotym. Jego minimalistyczna forma i niezwykła barwa przyciągają uwagę i rozświetlają wnętrze.

Wszystko, czego potrzebujesz do wykończenia i remontu domu znajdziesz na viverto.pl. Wejdź, zainspiruj się i urządź swoja łazienkę tak, jak lubisz.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone