0
Płytka Giornata Sabbia 60x11 Cerrad
Płytka Giornata Sabbia 60x11 Cerrad
Płytka Giornata Sabbia 60x11 Cerrad
Płytka Giornata Sabbia 60x11 Cerrad
Producent:
Cerrad
Cena:100,00PLN / m2
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Giornata Sabbia 60x11 Cerrad Płytki Imitujące Drewno

Płytki drewnopodobne są świetną alternatywą dla naturalnych desek we wnętrzu. Obecnie stanowią one jeden z najchętniej wybieranych materiałów wykończeniowych – nie tylko w formie posadzki, ale także jako dopełnienie innych powierzchni w domu. Nawiązujące do estetyki natury elementy coraz chętniej są wykorzystywane nie tylko przez projektantów, do wnętrzarskich katalogów, ale także prywatnych inwestorów, goszcząc w wielu domach. Giornata Sabia to propozycja od polskiej marki Cerrad. Kolekcja ta, dzięki wyjątkowemu wymiarowi – 60x11 zyskuje ciekawe oblicze, dając zupełnie nowe możliwości aranżacyjne.

Płytki Giornata Sabbia – siła natury ukryta w klinkierowej płytce

Drewno wprowadza do domu nastrój ciepła, spokoju oraz komfortu. Wykorzystywane w budownictwie od setek lat, współcześnie zyskało zupełnie nowy wymiar. Płytki imitujące drewno poza ponadczasową estetyką naturalnego materiału niosą za sobą szereg pozytywnych cech, jakie gwarantuje wykonanie z klinkieru. Giornata Sabbia to niezwykle wytrzymała propozycja, która sprawdzi się wszystkim, którzy poszukują odpornych produktów do wykończenia domu. Kafle z tej kolekcji posiadają matową powierzchnię, która naznaczona została nieregularną, subtelnie wyczuwalną strukturą, uwydatniającą się pod wpływem padającego na nią światła. Ciepła barwa, jeszcze wierniej oddaje wygląd naturalnego drewna, dzięki swojej niejednolitości – powierzchnia płytek posiada delikatne zmiany w tonacji, przywodzące na myśl lekko wyblakłe deski. Klinkier z tej rodziny jest niezwykle wyrazisty, dzięki rysunkowi słojów i sęków, przecinających jego płaszczyznę.

Gatunek:1
Rozmiar:60x11 cm
Zastosowanie:Wewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Mat
Sztuk w kartonie:11
W kartonie:0.72 m2
Grubość:8 mm
Klasa ścieralności:PEI 4
Antypoślizg:R9
Kolorystyka:Brązowy
Rodzaj płytki:Bazowa
Położenie:Podłoga, Ściana
Płytka Forest Beige 15,5x62 Ceramica Limone
Darmowa dostawa

64.00PLN / m2
5.00(3)
W MAGAZYNIE
Płytka Bosque Beige 15,5x62 Ceramica Limone
Darmowa dostawa

64.00PLN / m2
5.00(5)
W MAGAZYNIE
Gres Tablero Brown 120,2x19,3 Ceramica Limone
Darmowa dostawa

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone