0
Płytka Podłogowa Aral Pearl Pulido 120x120 AB
Płytka Podłogowa Aral Pearl Pulido 120x120 AB
Płytka Podłogowa Aral Pearl Pulido 120x120 AB
Płytka Podłogowa Aral Pearl Pulido 120x120 AB
Producent:
AB
Cena:211,00PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Aral Pearl Pulido 120x120 AB Płytka Podłogowa

Piękno szlachetnej powierzchni perły, podkreślone poprzez gładkie, polerowane wykończenie. Głębia, która przyciąga, zestawiona z ponadczasową szarością. Aral Pearl Pulido 120x120 to płytki ceramiczne, które zaskoczą niejednego miłośnika designu. Zostały zaprojektowane przez hiszpańską markę Azulejos Benadresa, która w produkowanych przez siebie płytkach łączy urokliwe wzornictwo z najwyższą jakością wykonania. To dzięki staranności i nowoczesnym technologiom powierzchnia płytek jest zarówno estetyczna, jak i odporna – na działanie wody, mrozu, czynników zewnętrznych, oraz ścieranie (klasa PEI4). Dzięki temu kafle mogą być użyte wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, w budynkach mieszkalnych oraz w przestrzeniach usługowych.

Aral Pearl Pulido Poler 120x120 są tonalne, co oznacza, że ich wzór jest różnorodny, tworząc piękne obrazy na ścianach i podłogach. Na estetykę ich ułożenia wpływają także rektyfikowane krawędzie, dzięki którym można je montować z zastosowaniem minimalnej szerokości fugi. Kupując hiszpańskie płytki do swojego domu w viverto.pl zyskasz niepowtarzalne wzornictwo, jakość i trwałość na lata w atrakcyjnej cenie.

Gatunek:1
Rozmiar:120x120
Zastosowanie:Zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Połysk
Sztuk w kartonie:1
W kartonie:1.44 m2
Klasa ścieralności:PEI 4
Kolorystyka:Biały
Rektyfikowanie:Tak
Tonalność:Tak
Rodzaj płytki:Bazowa
Położenie:Podłoga, Ściana

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone