0
Płytka Ścienna Abisso Grey STR 74,8x29,8 Tubądzin
Producent:
Tubądzin
Cena:156,00PLN / m2
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Abisso Grey STR 74,8x29,8 Tubądzin Płytka Ścienna

Szukasz elementu, który postawi „kropkę nad i” w Twoim projekcie? To płytki ścienne Abisso Grey o niezwykle dekoracyjnym wydźwięku. Ich subtelny, szary odcień zyskał wyrazu za sprawą ciekawej powierzchni lica. Organizują ją wypukłości w postaci rombów, a także delikatne falistości powierzchni. To dzięki nim glazura Abisso stanie się ozdobą każdej przestrzeni, w której zostanie ułożona.

Możesz postawić na nią w strefie kąpielowej, uzupełniając płytkami wnętrze prysznica czy okolice wanny. Zaproś Abisso Grey Str do swojej kuchni, wypełniając nimi przestrzeń pomiędzy szafkami a blatem roboczym. Połyskująca powierzchnia nada przestrzeni smaku, pozwoli Ci także w łatwy sposób pozbyć się ewentualnych zabrudzeń. Odporna okładzina na ściany w korytarzu? Tu także sprawdzą się kafle marki Tubądzin w szarym odcieniu. Co jednak ważne, płytki te, pomimo szerokiego zastosowania przeznaczone są do wnętrz: prywatnych, komercyjnych i inwestycyjnych.

Tubądzin Abisso Grey mają rektyfikowane krawędzie, które ułatwiają ich układanie. Możliwość zastosowania wąskiej fugi znacznie podnosi także walory estetyczne całej kompozycji, sprawiając, że prezentuje się ona nowocześnie. Wybór płytek ściennych Abisso pozwoli Ci urozmaicić przestrzeń. Zamów je w naszym sklepie internetowym i skorzystaj ze specjalnych ofert i dodatkowych rabatów dostępnych w viverto.pl.

Gatunek:1
Rozmiar:74,8x29,8 cm
Zastosowanie:Wewnętrzne
Mrozoodporność:Nie
Rodzaj powierzchni:Połysk
Sztuk w kartonie:6
W kartonie:1.34 m2
Grubość:10 mm
Kolorystyka:Szary
Rektyfikowanie:Tak
Tonalność:Nie
Rodzaj płytki:Bazowa
Położenie:Ściana

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone