0
Płytka Ścienna Goldgreen Green 29,8x74,8 Tubądzin
Płytka Ścienna Goldgreen Green 29,8x74,8 Tubądzin
Płytka Ścienna Goldgreen Green 29,8x74,8 Tubądzin
Płytka Ścienna Goldgreen Green 29,8x74,8 Tubądzin
Producent:
Tubądzin
Cena:128,69PLN / m2
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Goldgreen Green 29,8x74,8 Tubądzin Płytka Ścienna

Wprowadź do swoich wnętrz powiew egzotycznego designu. Z kolekcją Goldgreen Tubądzin urozmaicisz domową przestrzeń i podkreślisz ją za pomocą koloru. Inspiracją dla stworzenia tej glazury była ekspresja kultury Wschodu, która stanowi świeże podejście do kwestii sztuki. Łącząc w sobie motyw natury i rzemiosła, stała się niecodziennym i wyrazistym dodatkiem do nowoczesnych projektów.

Płytki producenta Tubądzin zostały zaprojektowane z należytą starannością. Ich powierzchnia przywodzi na myśl ulegający korozji beton. I choć w rzeczywistości rdzewienie betonowej powierzchni nie jest możliwe, to w przypadku glazury nie istnieją żadne ograniczenia. Właśnie dlatego kafle Tubądzin Goldgreen Green przełamują stereotypy, wpisując się jednocześnie w styl nowoczesny oraz etniczny.

Goldgreen Green – design i najlepsza jakość

Płytki ścienne oprócz charakterystycznej estetyki, posiadają doskonałe parametry użytkowe. Ich wysoka jakość sprawia, że mogą stać się uzupełnieniem wielu wnętrz: od łazienki po kuchnię, a nawet przestrzenie użyteczności publicznej. Co ważne, kafle te nie mają mrozoodpornych właściwości, dlatego rekomendujemy ich układanie w zamkniętych pomieszczeniach.

Nie wiesz, które płytki zaprosić do swojego domu? Zobacz nasz ranking top10 kolekcji producenta Tubądzin i wybierz glazurę, która wpisuje się w Twój gust.

Gatunek:1
Rozmiar:29,8x74,8
Zastosowanie:Wewnętrzne
Mrozoodporność:Nie
Rodzaj powierzchni:Mat
W kartonie:1.34 m2
Grubość:10 mm
Kolorystyka:Zielony
Rektyfikowanie:Tak
Tonalność:Nie
Rodzaj płytki:Bazowa
Położenie:Ściana

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone