0
aranzacje lazienek the room black dahlia

Płytki imitujące onyks do łazienki

Monolityczny kamień we wnętrzu? Odkryj jego oryginalną estetykę, dzięki aranżacji, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Inspirowaną naturą kolekcję postanowiliśmy zestawić z mocną czernią, wyrazistą bielą i akcentem w postaci złotej armatury. Widzisz to połączenie? Od tak ciekawego projektu ciężko jest oderwać wzrok. Spójrz na łazienkę, w której króluje onyks i zainspiruj się!

Płytki kamienne onyks – przepis na łazienkę pełną oryginalności

Gotowy na podróż do świata natury? W takim razie zaczynamy. Pierwszym przystankiem w naszym spacerze jest onyks – kamień, który w charakterystyczny sposób dopełnił nasz projekt, będąc jego najmocniejszym akcentem. Kolekcja The Room Black Dahlia zachwyca już przy pierwszym poznaniu – powiększony format i niezwykła estetyka kamienia została zamknięta w formie płytek imitujących onyks. Chodźmy dalej – czarny motyw na ścianie to zasługa kolekcji Charwood Carbon od producenta Serenissima. Podejdź bliżej i spójrz na ich fakturę – przypominają nieregularną strukturę opalanych desek, prawda? Tak wyraziste połączenie wymagało od nas dopełnienia w postaci armatury, która wykracza poza standardowe linie wyposażenia łazienek.

Onyks płytki, które wymagają wyrazistych akcentów

Zapewne zwróciłeś uwagę na charakterystyczną ceramikę, w jaką wyposażyliśmy naszą aranżację. Centralnym jej elementem jest Wanna Wolnostojąca Z Czarnym Panelem Duo II. Monochromatyczna barwa tej kolekcji została także wykorzystana w postaci umywalki wolnostojącej. Trzecim elementem, który z pewnością zatrzymał Twój wzrok na chwilę, jest czarna kabina typy walk- in. Nie byłaby ona jednak tak charakterystyczna, gdyby nie złoty akcent w jej wnętrzu. Seria Study, w której skład wchodzą Bateria Umywalkowa Podtynkowe Study Colors Złoty Mat, bateria wolnostojąca, która jest dopełnieniem wanny, oraz Zestaw Natryskowy Study Colors Złoty Mat z pewnością zwróci uwagę koneserów eleganckich wnętrz.
Spodobała Ci się łazienka w awangardowym stylu z płytkami ala onyks? Zainspiruj się naszą aranżacją i stwórz salon kąpielowy swoich marzeń.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone