0

Płytki zagraniczne

(315 produktów)
Wśród płytek zagranicznych największą popularnością cieszą się te pochodzące z Hiszpanii, Włoch i Portugalii. Inspirowane gorącym klimatem, naturą i słońcem, nadają wnętrzom przytulnego charakteru, którego nieraz tak bardzo nam brakuje. Wprowadź do swojego domu ciepło dzięki Viverto.pl – przyjrzyj się mnogości barw, stylów i wzorów, a następnie dobierz coś dla siebie i ożyw przestrzeń, w której żyjesz!
Deco Mat 60x60 Rako

Deco Mat 60x60 Rako

113.29PLN / szt
5.00(3)
W MAGAZYNIE
Płytka Ścienna Stryn 40x120 AB

Płytka Ścienna Stryn 40x120 AB

132.61PLN / m2
5.00(3)
W MAGAZYNIE
Płytka Oxide HD Black Lappato Rekt. 58,4x117 Ceramica Portinari
Super cena

Płytka Oxide HD Black Lappato Rekt. 58,4x117 Ceramica Portinari

170.00PLN / m2 139.00PLN / m2
zostało:494.57m2
Płytka Landstone Clay 60x120 Novabell

Płytka Landstone Clay 60x120 Novabell

169.00PLN / m2
W MAGAZYNIE
Płytka Cegłopodobna Tribeca Old Red 6x25 Rondine

Płytka Cegłopodobna Tribeca Old Red 6x25 Rondine

145.00PLN / m2
5.00(3)
W MAGAZYNIE

Płytki zagraniczne

Wybór płytek ceramicznych wśród polskich propozycji jest naprawdę ogromny. Jeśli jednak komuś nadal mało, na pewno zainteresują go płytki pochodzące od zagranicznych producentów. Wśród krajów, z których importuje się płytki, najpopularniejsze są Hiszpania, Portugalia i Włochy. Dlaczego akurat te kraje?

Oryginalne wzornictwo, inspiracja naturą oraz gorącym klimatem – to coś, czego brakuje nam w Polsce. Urządzając łazienkę czy kuchnię, często pragniemy wprowadzić do naszych wnętrz trochę słońca, które rozjaśni, rozpromieni i ociepli chłodne dni. Kolorowe mozaiki, niezwykłe wzory i motywy przywołujące na myśl pogodne chwile na pewno dodadzą wnętrzu przytulnego charakteru. Zwłaszcza w zimie, kiedy siedząc przy kominku z kubkiem gorącej herbaty, wspominamy o uroczych chwilach spędzonych podczas lata.

Importowane płytki ceramiczne to nie tylko najnowsze trendy, ale również zupełnie inna technologia produkcji! Takie połączenie sprawia, że dzięki zastosowaniu płytek z importu możemy stworzyć zupełnie odmienne, indywidualne, oryginalne i dostosowane wyłącznie do naszych potrzeb wnętrze.

Na Viverto.pl, wśród włoskich producentów znaleźć można m.in. płytki firm KALE, Castelverto, Casa Dolce i wiele, wiele innych. Na szczególną uwagę zasługują płytki portugalskiego producenta Panariagroup, które do złudzenia przypominają piękny, biały marmur. Prawdziwym hitem w naszym sklepie są jednak hiszpańskie płytki Vives, z których – dzięki mnogości przeróżnych motywów – można stworzyć niepowtarzalne mozaiki, pełne koloru i piękna.
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Zastosowanie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Kolorystyka
Rektyfikowanie
Rodzaj płytki
Format
Położenie
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone