0
Podkład Antykorozyjny Czerwony Tlenkowy 10L Dekoral
Producent:
Dekoral
Cena:261,83PLN / szt
Cena za 1 L - 26,18 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Podkład Antykorozyjny Czerwony Tlenkowy 10L Dekoral

Czeka Cię renowacja metalowych powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych? Zanim nadasz im wyjątkowe, estetyczne wykończenie, zabezpiecz ich płaszczyznę przed korozją. Podkład Antykorozyjny 10L Dekoral to produkt przeznaczony do pierwszego, podstawowego malowania stali, żeliwa, miedzi i aluminium w celu przygotowania ich przed malowaniem produktami nawierzchniowymi (emaliami ftalowymi, emaliami ftalowymi modyfikowanymi, emaliami chlorokauczukowymi). Wyrób ten, w połączeniu z dedykowanymi farbami producenta Dekoral – na przykład farbami Chlorokauczuk Do Metalu I Betonu, Silnie Kryjąca Emalia do Drewna i Metalu, Do Dzieła trwale i skutecznie zabezpiecza podłoże przed działaniem rdzy oraz uszkodzeń mechanicznych.

Podkład Antykorozyjny Czerwony Tlenkowy 10L tworzy elastyczne i odporne powłoki, niepodatne na działanie wysokich temperatur (do 100°C). Produkt ten jest wydajny i łatwy w aplikacji. Za sprawą odpowiednio dobranych składników, stanowi dwutorowe zabezpieczenie powierzchni przed korozją:

  • Tworzy hermetyczną baterię, która nadaje podłożu hydrofobowe właściwości.
  • Zawiera inhibitor korozji, który aktywnie przeciwdziała tworzeniu się rdzy.

Podkład Antykorozyjny Dekoral to wyrób polecany przez profesjonalistów i wielu naszych prywatnych klientów. Zamów go już dziś w atrakcyjnej cenie w viverto.pl i przygotuj z nami metalowe elementy do dalszych wymalunków.

Zastosowanie:Zewnętrzne
Pojemność:10 L
Kolorystyka:Czerwony
Zalecana liczba warstw:1-2
Czas schnięcia:3 h
Wydajność:11 m2/L
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek, natrysk
Kolor:Czerwony Tlenkowy
Przeznaczenie:Do metalu
Rodzaj farby:Podkład antykorozyjny
Powłoka:Mat
Wykończenie:Mat
Powierzchnia aplikacji:Oczyszczone powierzchnie metalowe
Czas nakładania kolejnej warstwy:18 h
Rozcieńczalnik:Rozcieńczalnik do wyrobów ftalowych
Bezpośrednio Na Rdzę:Tak

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone