0
01-aranzacja-lazienki-bianco-bo

Pomysł na łazienkę zielono-białą

Grasz w zielone? Zielono – biała łazienka to nasza propozycja na wnętrze pełne zaskakujących rozwiązań. Jeżeli fascynuje Cię estetyka marmurowych bloków i chcesz wprowadzić ich elegancję do Twojej łazienki, zobacz projekt, w którym połączyliśmy klimat retro i monumentalną ponadczasowość płytek inspirowanych najszlachetniejszym z kamieni.

Łazienka zielono - biała w oryginalnej, nowoczesnej odsłonie

Pomysł na biało zieloną łazienkę Bianco Bo powstał dzięki fascynacji naturą. Elegancka odsłona marmuru Calacatta w postaci płytek la faenza została przez nas zestawiona z intensywną zielenią w stylu retro. Ułożenie płytek ceramicznych w jodełkę stworzyło w łazience niepowtarzalny charakter, który przykuwa uwagę. Świetnie wydziela także przestrzeń prysznica. Aby nadać wnętrzu lekkości, zdecydowaliśmy się umieścić na jednej ze ścian okrągłe lustro o ściętym boku. Odpowiednie oświetlenie pozwoliło na jego zaakcentowanie, a także dodało uroku rysunkowi marmurowych żyłek. Wzór ten możesz spostrzec także na blacie umywalkowym – tak ciekawy motyw postanowiliśmy wykorzystać we wnętrzu do maksimum.

Łazienka kolor zielony i marmur to hity nadchodzących sezonów

Jak sprawić, by zieleń i marmur w łazience dopełniały się, stanowiąc spójną kompozycję? Postaw na charakterystyczne dodatki. W naszym projekcie nie trzymaliśmy się klasycznych rozwiązań i połączyliśmy oryginalne płytki z miedzianą armaturą. Barwę tę wykorzystaliśmy w postaci umywalki Water Jewels, Vitra, którą dopełniliśmy baterią umywalkową Essence Warm Sunset. Seria ta pozwoliła nam także uzupełnić kabinę prysznicową typu walk – in, o zestaw prysznicowy z deszczownicą. Aby utrzymać spójność i zapewnić Ci funkcjonalność pomieszczenia w naszej łazience znalazło się także miejsce na wnękę prysznicową o ciemnej barwie. Element ten, jak każdy inny wybrany przez nas do tego projektu, tworzy charakter aranżacji, komplementując ją.
Szukasz nieoczywistych połączeń do swojej łazienki? Zainspiruj się naszą aranżacją zielonej łazienki z marmurem.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone