0
projekt-lazienki-pietrasanta-crayons

Projekt łazienki Tubądzin

Szukasz pomysłu na projekt łazienki z płytkami Tubądzin? Tylko spójrz na naszą aranżację. Stylowe zestawienie jasnego marmuru i wyrazistej zieleni dopełniliśmy nowoczesną, czarną armaturą. Poznaj przepis na wnętrze łączące design i funkcjonalność i stwórz swoją wymarzoną łazienkę z viverto.pl

Tubądzin projekt łazienki dopasowany do Ciebie

Nasza aranżacja to połączenie najnowszych trendów i rozwiązań, które od samego początku uzyskały aprobatę klientów. W tym wnętrzu postawiliśmy na klasyczną, ponadczasową odsłonę marmuru i zestawiliśmy ją z wyrazistą zielenią, która króluje na targach wnętrzarskich i w projektach architektów. Mleczne kafle to kolekcja Pietrasanta od polskiego producenta, grupy Tubądzin. Dwa wykończenia – polerowane (Pietrasanta 120x120) oraz matowe (Pietrasanta 120x60) prezentują się elegancko i gustownie. Modna, butelkowa zieleń w pomieszczeniu jest zasługą płytek Florim Crayons Moss od producenta Cerim. Subtelna struktura o delikatnym, satynowym wykończeniu sprawiała, że nasza łazienka Pietrasanta przedstawia się bardzo urokliwie.

Tubądzinaranżacja łazienki z viverto.pl

Czym dopełnić płytki z kolekcji Monolith by nie straciły one swojego uroku? Podążając za kontrastującym motywem, w naszej łazience postawiliśmy na zieloną umywalkę Reni 46. Jej kolor – zbliżony do odcienia kafli stanowi urozmaicenie projektu. Postawiliśmy ją na szafce z marmurowym blatem marki Elita i uzupełniliśmy stojącą baterią Logon Czarna XL. Obok wydzieliliśmy strefę prysznica. Prosta, szklana kabina walk-in wprowadziła do pomieszczenia industrialny rys za sprawą czarnych elementów profili. W jej wnętrzu znajduje się termostatyczna kolumna natryskowa Logon Premium, KFA oraz praktyczna półka ścienna marki MCJ. Powieszony na ścianie grzejnik Tubo 1K Kwadratowy Merkury7, Radeco spaja cały projekt.

Poznaj szczegóły projektu łazienki Tubądzin i zaczerpnij z motywów w niej zawartych. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z promocji, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone