0
Projekt łazienki w kamieniu i drewnie

Projekt łazienki w kamieniu i drewnie

Szukasz sposobu na zastosowanie płytek drewnopodobnych w łazience? Zobacz naszą aranżację, w której harmonijnie połączyliśmy kamień i drewno. Całość uzupełniliśmy białą ceramiką łazienkową i modnymi dodatkami.

Przytulna i ciepła łazienka - beż i drewno

Połączenie beżu i brązu to bardzo atrakcyjne rozwiązanie. Fuzja faktur i barw z tej samej gamy kolorystycznej pozwoliła na uzyskanie łazienki pełnej wyrafinowania. W tym projekcie wykorzystaliśmy różne rodzaje płytek ceramicznych, które razem stworzyły spójną całość. Pierwsze z nich to płytki imitujące kamień - Nickon Bone od Novabell. Odcień kości słoniowej jest cieplejszy niż klasyczna biel, ale chłodniejszy niż krem, co stało się idealnym wyborem do naszej aranżacji. Połączyliśmy je z płytkami dekoracyjnymi Nickon Bone Han. Teksturowane ściany nadają łazience zniewalającą, ale spokojną atmosferę. Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem całej łazienki są płytki drewnopodobne Nordic Wood Blonde Spina oraz Nordic Wood Blonde Flamed Mat. One pozwoliły nam na wprowadzenie naturalnego motywu i organizacji całej przestrzeni.

Duża łazienka z prysznicem - nowoczesność i funkcjonalność

Aby nie zakłócić całości aranżacji, postawiliśmy na prostą, ale jakże efektowną ceramikę łazienkową. Strefa umywalkowa składa się z szafki wiszącej, na której dumnie stanęła umywalka nablatowa, uzupełniona chromowaną baterią Vitra Root Round. Nad nimi zawisło lustro marki Elita, które oświetliliśmy nowoczesną lampą wiszącą Ronda Top M White. Ta strefa to zdecydowanie synonim nowoczesności. Obok zorganizowaliśmy strefę toalety, którą wypełniają miska wisząca z deską wolnoopadającą Slym Square oraz bidet wiszący, również uzupełniony baterią Vitra. Nie zapomnieliśmy o strefie prysznicowej, gdzie dumnie stoi kabina prysznicowa walk-in wraz z kolumną natryskową Aqua Heat Joy.

Zainteresowany? Sprawdź pozostałe aranżacje, zainspiruj się i odwiedź nasz sklep internetowy, gdzie znajdziesz wszystko do stworzenia wymarzonej przestrzeni łazienkowej.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone