0
Prosta łazienka Aranżacja Evoluta Sfrido viverto.pl

Przytulna łazienka w kolorach natury

Szukasz pomysłu na nowoczesny projekt przytulnej łazienki w kolorach natury? Tylko spójrz na naszą aranżację. Połączyliśmy w niej motywy kamienia oraz drewna, uzupełniając je stylową armaturą i ceramiką. Zainspiruj się stonowanymi barwami i ciepłem, które bije od tego wnętrza i stwórz z nami pomieszczenia pełne domowej atmosfery.


Przytulna łazienka – urocza, elegancka, naturalna

Podczas wyboru płytek ceramicznych, które staną się podstawą projektu naszej małej, przytulnej łazienki postawiliśmy na motywy, po które sięgają Polacy. Tak powstało połączenie urokliwego drewna oraz kamienia w subtelnym, ciepłym odcieniu. Estetyka skalnych bloczków w pomieszczeniu jest zasługą kolekcji włoskiego producenta Piemme i płytek Evoluta Modern Naturale. Uzupełnione o heksagonalny efekt kafli Evoluta Modern Cluster Natura pozwoliły nam nadać wnętrzu bardzo nowoczesny wydźwięk. Przytulna łazienka nie może jednak istnieć bez drewna. Wiemy o tym doskonale, dlatego w naszej aranżacji postawiliśmy na jego trwały odpowiednik w postaci płytek drewnopodobnych Frake Naturale, Fioranese. Niewielki fragment ścian oraz ceramiczny blat uzupełnione o ciepłą, brązową barwę dodały wnętrzu harmonii.

Łazienka w kolorach natury – przytulnie i nowocześnie

Podążając za kojącym zmysły motywem, do tego projektu wybraliśmy ceramikę łazienkową o filigranowych, lekkich rysach. Na środku pomieszczenia stanęła elegancka i wygodna wanna wolnostojąca Pro, Laufen, uzupełniona wyrazistą baterią wannową stojącą Axor Citterio E w kolorze czarnym. Takim samym kontrastem kierowaliśmy się podczas tworzenia strefy umywalkowej – nablatowy model umywalki Sonar zestawiliśmy z podtynkową baterią z kolekcji producenta Hansgrohe. Ostatnim elementem, który wyróżnia się spośród jasnego wnętrza małej, ale przytulnej łazienki jest okrągłe lustro w czarnej ramie. Idealnie dopełnia ono czarną armaturę użytą w naszym projekcie.

Zaciekawiło Cię to wnętrze? Zobacz także pozostałe aranżacje, które łączą w sobie design i funkcjonalność i stwórz z nami łazienkę swoich marzeń.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone