0
Stopnica gresowa ST-TARTAN 11 33,3x33,3
Producent:
Tubądzin
Cena:12,00PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

St-Tartan 11 Stopnica Gresowa

Płytki schodowe z kolekcji Tartany to wysokiej jakości okładzina, dedykowana do miejsc prywatnych, a także przestrzeni publicznych. Dzięki odpowiednim wymiarom gres ten idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie większości klatek schodowych. St-Tartan 11 w szarym kolorze został przełamany klasycznym wzorem sól-pieprz. To, na co warto zwrócić uwagę podczas jego wyboru to wysokie parametry techniczne. Glazura ta posiada mrozoodporne właściwości, jeden z najwyższych poziomów antypoślizgu R11 oraz elementy ryflowane. Dzięki temu może ona być bezpiecznie użytkowana na zewnątrz np. na tarasie również w porach deszczu i w zimie. Stopnica Tartan 11 to sprawdzony wybór wielu naszych klientów.

W viverto.pl znajdziesz szeroką gamę płytek ceramicznych producenta Tubądzin. Sprawdź naszą ofertę i już dziś zamów produkty do Twojego domu w atrakcyjnej cenie.
Kolorystyka:Szary
Gatunek:1
Rozmiar:33,3x33,3
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Mat
Klasa ścieralności:PEI 5
Antypoślizg:R11
Tonalność:Nie
Rodzaj płytki:Stopnica
Położenie:Podłoga
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone